Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberen hogyan lehet...

Magányos emberen hogyan lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Nincs semmi szociális életem.Szinte csak akkor vagyok emberek közelébe ha dolgozok.Olyan mintha egyedül lennék a világba. Szüleim nem élnek,rokonaimat nem érdeklem, barátaim nincsennek.Eléggé felesleges embernek érzem magam.Mindentől elment a kedvem.Van ki út? 30f
2020. jan. 12. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Igen. Barátokat kell szerezni. DE: csak keveset. A kevesebb néha több.

Üdv:

Egy 32 éves aszoc férfi.

2020. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is akkor voltam emberek kozott ha dolgoztam de amilyen a szerencsem , mar munkam sincs.

Annyi a kulonbseg hogy en még a csaladommal elek, de ok utalnak engem ugyhogy olyan mintha egyedul lennék az egesz vilagban.

Nekem a beilleszkedes is nehezen megy.

Bele kell torodni hogy ilyenek vagyunk, es probalni a legjobbat kihozni magunkbol.

2020. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj valami hobbit keresni, ahol emberek közé bírsz menni, ott tudsz barátokat találni, talán párt is.
2020. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, hagyd az embereket, nem kell őket kergetni!

Szerezz papagájokat, és járj el sportolni, mondjuk uszodába!

Garantáltan le fog kötni ez a kettő a munka mellett, de ha mégsem, akkor iratkozz be egy tanfolyamra is!

Ha akarod, ha nem emberek közé fogsz kerülni!

A többi, tőled függ...

2020. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyedül élsz? Vegyél egy kutyát, hidd el sokat segít. Le kell vinned reggel és este sétálni. Ott találkozol emberekkel. Menj el bulizni, vagy edzeni. Számtalan lehetőség van. Ott a netes ismerkedés. Nem hiszem hogy nem tudsz valamit kipróbálni.

Nekem a szüleim nem élnek, a sok tesóm közül csak az egyikkel beszélek. De van párom, vannak igazi, és netes barátaim. Én szoktam egyedül is lenni itthon, és szeretem. Nekem kell az az én idő, amikor csak egyedül vagyok. Olvasok, filmezek, netezek, pihenek, zenét hallgatok.

2020. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!