Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan segíthetnék magányos...

Hogyan segíthetnék magányos emberen akit szeretek?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi ismerősöm, aki elég közel áll hozzám. Megbízik bennem, minden nap beszélünk. De aggódom érte, elég gyanús nála a depresszió. Dolgozni szorongva megy el,munkatársaival nem jön ki jól, beszólogatnak neki. Sokat van egyedül otthon, ha éppen nem dolgozik, akkor otthon ül a tv előtt,alig mozdul. Elhivom valahova az a válasz, hogy nem akar menni sehova. Régebben volt kedve egy dologhoz amit már rég ki szeretett volna próbálni , most felvetettem neki az ötletet és azt mondta már az sem érdekli. Tehát rosszabbodott az állapota. Eddig ha nem dolgozott néha kijárt a környékre, most már ezt se nagyon csinálja. Márpedig ha nem jön ki hozzám, hogyan tudnám kizökkenteni ebből. Én elvinném sétálni, törődnék vele, ezt mondtam is neki többször, hogy számíthat rám. Hogyan tudnék rajta segíteni ha így áll a helyzet, hogy nem jön ki a házból?

2019. jún. 22. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez.
2019. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!