Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha mostanra csak...

Mit tegyek ha mostanra csak egyetlen emberi kapcsolatom maradz?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 08:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Élőben általában akkor nem jön össze, ha túl sokat vagy túl keveset adsz magadból, esetleg nem tudod, mikor kell a másiknak teret adni.

Internetes barátkozás meg sosem lesz egyenlő az élővel. Sok ember meg se érti, hogy az interneten néha zavarja a másikat, csak udvariasságból reagál a másik.

2020. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egysem
2020. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Becsüld meg azt az egyet.
2020. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Pont ezért vagy magányos. Mert nincsenek valós kapcsolataid.

Én a Facebookot nem ismerkedésre használom. Csak azokkal tartom rendszeresen a kapcsolatot Messenger-en akikkel az életben is találkozok.

2020. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kései Sirató ***** válasza:
83%
Volt osztálytársak, volt vagy jelenlegi munkatársak között senki sincs, aki szóba jöhetne? Ha van, keresd meg, hívd fel, próbálj nyitni mások felé. Persze most a covid is hátráltató ebben.
2021. febr. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok nő létemre de még a barátkeresőbe sem írnak vissza
2021. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%
Kezdj el online szerepjátékokkal játszani. Vannak ingyenesek, félig ingyenesek és fizetősek. AHa valakinek a tenisz, vagy a horgászat a hobbija, neked miért ne lehetne valamelyik MMORPG például. Semmivel nem rosszabb ülni a gép előtt és beszélgetni és játszani, mint labdát passzolgatni, vagy állatokat ölni. :D
2021. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!