Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magyarországon egyre jobban...

Magyarországon egyre jobban terjed az influenzajárvány. Nektek van aki segítsen ha elkapnátok és ágynak döntene az influenza?

Figyelt kérdés
Nekem egyedül kéne vele megbirkóznom.Nem adattam be magamnak védőoltást mert félek az injekcióktól.Már nem lakok a szüleimmel régóta.Ha lenne egy barátnőm biztosan segítene nekem a gyógyulásban.Finom levest főzne nekem,teát,biztosan tudná milyen gyógyszert szedjék,milyen vitaminokat,biztosan törődne velem és a segítségével talán gyorsabban ki tudnék gyógyulni a betegségből.Ha az ember influenzás,jól jön a segítség,jó ha van valaki ápolja az embert.Félek az influenzától és magányos is vagyok😔
2020. jan. 23. 14:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Én épp most vagyok benne. Tudod, ki az, aki megmondja, mi kell ilyenkor? Az orvos. Kaptam összesen vagy 10 féle gyógyszert, kellett vennem inhaláló gépet, iszom a teát ezerrel.

Ne hozd már ebből is ki a magányosságot, mert szánalmas. Pont ugyanúgy lennél beteg barátnővel, mint nélküle.

2020. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1-es az orvos mondja meg,De ő nem fog téged ápolni otthon.Amikor az ember influenzás az ágyból sincs kedve kikelni nemhogy főzőcskézni.
2020. jan. 23. 15:04
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tudom. Nekem lenne, a párom, de lehet hogy tőle lelépnék vagy őt "zavarnám el" a közelemből. Már így is bő 10 éve él egy maradandó influenza-szövődménnyel, nem szeretném tetézni a bajt és összefertőzni, hogy rontsunk még a dolgon. Nála elég fontosnak tarjuk, hogy ne legyen influenzás.

Amúgy se szívesen lennék olyankor más társaságában, nem szeretnék senkit összefertőzni. Ha levest akarok, azt tudok rendelni, a futár kirakja a kerítésre, én meg behozom. Minden mást megoldok saját magam, a gyógyszert meg az orvos tudja, hogy kell-e és miféle.

2020. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3-as de ha együtt élnétek,egy fedél alatt laknátok gondolom csak segítenél neki,csak ápolnád.
2020. jan. 23. 15:21
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Itt reagálok a privát üzenetre, mert nem szeretnék levelezni: nem tudom, mit gondolsz az influenzáról, de nem bénultam le tőle, úgyhogy igen, magamnak csinálok mindent. Eleve eszemben sincs megfertőzni senkit, ezért a felajánlott segítségeket sem fogadtam el, hanem inkább bezárkóztam, hogy ne terjesszem a kórt.
2020. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Mitől félsz? Nem fogsz belehalni. Kapsz gyógyszereket, aztán beszeded. Nem kisgyerek vagy, hogy ápolgatni kelljen és megtörölgetni a nózidat, ha elkapsz valamit.
2020. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

"Finom levest főzne nekem"


A mai lányoknál erre ne számíts, elvégre ők nem rabszolgák vagy házicselédek, hogy kiszolgáljanak. 😂


Amúgy én 2 éve voltam utoljára influenzás, a fiam segített, ő főzött, csinált nekem teát, ő vitt orvoshoz, nálunk a fiúk sem elveszettek a konyhában.

2020. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Istenem 🤦‍♀️ Még az influenza témából is kihozza, hogy nincs barátnője. Addig örülj...
2020. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Influenzához ápolás kell?
2020. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Nehogymár egy influenza miatt ápolgatni kelljen. Ha elkapod egyáltalán. Kihordom lábon és dolgozok közben. Beveszem a gyógyszereket. Levest fel tudsz rakni attól még hogy beteg vagy. Kivéve ha olyan vagy aki 38fokos vezérlázzal már ágytálat kér mert mozdulni se bír. Mi köze van a magányosságnak a betegséghez. Ebben a kategóriában nincs olyan kérdés amibe bele ne csempésznék valahogy. Különben meg a nőknek is van dolguk, menj elfekvőbe. De az igazi bajok a fejedben vannak.
2020. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!