Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell rossznak lennie a...

Miért kell rossznak lennie a magánynak? Miért a rossz dolog a több az életben, Miért nem a jó?

Figyelt kérdés
Ha az lenne rossz hogy nem vagyunk egyedül,Akkor alig lenne magányos ember.Ha az lenne jó hogy szegények vagyunk,Akkor meg sokkal több gazdag ember lenne és alig lenne szegény.Miért nem lehet az embereknek jó?Miért nem fordítva van,hogy a jóból van több és a rosszból kevesebb?Miért kell szívnunk mint a torkos borznak?
2020. jan. 28. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szerint rossz dolog a magány. Ha tudsz angolul:


https://www.youtube.com/watch?v=spy_8jPNwLk

2020. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1-es azért a legtöbb embernek rossz.Rossz érzés a magány,az hogy szeretnek minket és törődnek velünk jobb érzés.
2020. jan. 28. 09:55
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A magányban az emberek "önmagukkal vannak" és aki nem szereti önmagát, vagy nem tudja mit tegyen, az szenved. Ismertem olyat, aki utálta önmagát, mindig menekült a négy fal közül, önkéntes, diáktársait segítő munkát vállalt oktatási intézményben egész ottléte alatt. Én, aki közelebbről ismertem, tudtam, hogy nem önzetlenségből teszi, hanem a négy fal közül akar menekülni, gyűlöli a magányt, mert ott el kellene gondolkodnia életén, merre halad, merre nem kellene hogy haladojon. Nekem se mondta ezt így ki, nem volt őszinte (még magával se), csak egyszerűen számomra ordított róla, hogy menekül mindenféle magány elől.
2020. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
A magány nem egy eleve elrendelt dolog. Az ember változtathat rajta, főleg fiatalon, márpedig a kérdésed gyermeteg naivitása arra enged következtetni, te is a fiatal korosztályba tartozol. Szóval önsajnálat és kesergés helyett tenni kell az ügy érdekében..
2020. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4-es nehéz megszabadulni a magánytól.
2020. jan. 28. 10:05
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Sok kreatív, tevékeny dologra is fel lehet használni a magányt, így nem ellenséged lesz, hanem barátod, segítőtársad.
2020. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ember eleve társas lény, ezért legtöbben nem szeretik a magányt. Aki mégis szereti, az valami oknál fogva nem találja helyét a többiek társaságában (esetleg azért, mert gúnyolják, lenézik stb.).

Kényszerből ugyan, de megbékél a magánnyal. Amikor aztán leesik a lábáról (megbetegszik, ágyhoz kötött lesz, megöregszik) akkor ébred rá, hogy milyen jó lett volna elfogadni mások társaságát, mert most nincs aki egy pohár vizet adjon neki, nincs aki elmenjen a gyógyszertárba, nincs aki bevásárolna, megfőzne...).

Persze gyereke sincs!

2020. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De miért rossz történik több az emberrel,Miért nem jó?Az én életemben 99% a rossz és 1% a jó.Miért nem fordítva van?
2020. jan. 28. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Az életed olyan amilyenné teszed.
2020. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a rossz dolgok figyelésére vagy beállva és ezért a jó dolgokat nem jegyzed meg, elmész mellettük, olyan természetesnek tűnnek hogy észre sem veszed. Talán ezért "99% a arossz".
2020. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!