Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítség, mért van az, hogy...

Segítség, mért van az, hogy ha rossz dolog történik egyből pengéhez nyúlok? értelmes válaszokat.15/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 22:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Mert lelki nyomorék vagy.
2014. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Előző, jobb lett volna, ha meg se szólalsz... te aztán nagyon tudsz bátorítani.


Kedves kérdező! Nagyon kérlek, hogy ennek még a gondolatát is felejtsd... A rossz dolgokat meg kell tanulni kezelni, de semmiképp nem megoldás a penge után kapkodás. Vannak, akikkel meg tudod beszélni az aktuális dolgaidat? Jó beszélni róla, könnyít rajtad, hidd el.

Értékes vagy! Az életed értékes! És a tested is az. Ne tegyél magadban kárt. Nem lesz jobb vele semmi!

Szeretettel gondolok rád, és sose add fel!

2014. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Mert van egy téveszméd: hogy az valamire megoldás. És mert egyszerűbb, mint valóban megoldást keresni, vagy elviselni.
2014. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni szeretnél vagy akármiben tudok segíteni, írj nyugodtan!
2014. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%
#2 én csak a kérdésre válaszoltam ;) Te írtál neki 10 sort, de miértre nem kapott választ ;)
2014. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

1.Valahogy le kell vezetned a feszültséget.Te úgy vezeted le a feszültséget,hogy vagdosod magad.Ez neked olyan,mint a Xanax a hipertóniásoknak.

2.Mert nincs kivel megbeszélni a dolgaidat,problémáidat.

3.Túl sok a lelki feszültség,amit eddig nem vezettél le,és most így jött ki.

4.Mert máshogy nem tudod levezetni,mert nem is próbáltad.

5.Mert még nagyon fiatal vagy,és nem tudod,hogy ez az egész később tök nagy hátrány lesz,például,ha mész egy állásinterjúra.A ti meg a mi generációnknak(én 18 vagyok jelenleg) már majd a kezünket is megnézik,ha odajutunk.

2014. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De az a legrosszabb ,hogy ha jól indul egy napom akkor sírás a vége... és sosincs az ,hogy van egy boldog napom ..
2014. márc. 13. 22:25
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy válaszoltál a kérdésre és lenyomorékoztad, de ezzel aztán nagyon előrébb került és most már tényleg sokkal jobb neki... remek.


Nem számoltam, hány sort írtam, de csak féltem a csajt, így ismeretlenül is. Szüksége van segítségre.

2014. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki trauma ért téged régebben, ami miatt elkezdted aztán most meg ha már valami nincs rendben, egyből penge.. De figyelj! Soha ne add fel! Előtted az élet, és ne akard eldobni magadtól! Ha gondolod írj, és kibeszélheted magad :) 16/f
2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Akkor olyan negatív vagy,mint én.

Szerintem írj rám,beszélhetünk!

2014. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!