Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki miért jön fel a gyakorikérd...

Ki miért jön fel a gyakorikérdések "Magány, egyedüllét" topikba?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Unalom ellen jó elfoglaltság.
2020. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Próbálnék ismerkedni...
2020. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

-Próbálok motiválni elkeseredett embereket. Főleg olyankor, amikor én is magam alatt vagyok.

-Ha nagyon magányos vagyok, én is csak kesergek a kommentek között és úgy teszek, mintha a barátaimmal beszélnék. De az ilyet igyekszem visszaszorítani, csak néha jól esik kimondani a dolgokat.

-Nagyritkán kérdést is kiírok. Ez esetben igyekszem nem csak nyavajogni, hanem nyitottnak lenni építő kritikára, legyen az bármily ritka.

2020. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 October15 ***** válasza:
39%

Mert az "Emberek" kategóriában megláttam a kérdést és rájöttem hogy van ilyen alkategória. :D


Khm... leghasznosabb válasz ever made.

2020. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Eröt gyüjteni az akasztáshoz.
2020. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Magány, meg érdekelnek dolgok. (F)
2020. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert magányos vagyok és egyedül, szóval eléggé adja magát.
2020. febr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
7 éve gyk-zom, most jöttem ebbe a topikba először. Azt hittem eddig, hogy biztos unalmas, de nem. Kezdem megszeretni.
2020. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Több okból is. Megnyugtatni magam hogy rajtam kívül is vannak még ilyen "szerencsés" helyzetben. Hogy másnak sem volt még sose barátnője huszonévesen. Hogy néha én is leírjam a saját sztorijaimat. Hogy panaszkodjak hogy semmit nem érő diplomám van és ma is volt egy sikertelen állásinterjúm mert egyszerűen leblokkoltam. Ja meg persze hogy nincs egy stabil baráti, haveri köröm aki ilyenkor mellettem állna és próbálna segíteni.


23/f

2020. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!