Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül elszoktam menni...

Egyedül elszoktam menni nyaralni mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
28 éves pasi vagyok egy két éve elmegyek egyedül is nyaralni ha épp úgy adódik.Nagyon jól érzem igy magam új helyeket fedezek fel és új embereket ismerek meg.Továbbá azt csinálom amihez kedvem van turázok fürdök wakeboardozok. Kirándulok jókat eszek.stb... szerintetek fura vagyok .?
2020. febr. 9. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy fura.

Néha jól jön a magány, néha nem talál partnert az adott foglalkozáshoz, szóval rendben van.

2020. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem vagy fura. Jól érzed így magad és csak ez a lényeg.
2020. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Gazdag vagy. Jó neked.
2020. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy fura.

Én ugyanezeket csinálom, csak családdal vagy barátokkal, és max pár órára szakadok le tőlük.

Ha így érzed jól magad, mit számít mások véleménye? :)

2020. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
34%
Nincs haver sem akivel tudnál menni?
2020. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

Főkérdés: Egészséges önértékeléssel és egészen jó anyagi háttérrel rendelkezel, kiegyensúlyozott lehetsz. Nem hagyod magadat bedepizni.

Kifejtés: Az emberek nagy része szerint - engem nem beleértve - fura vagy, mert hát "Nincs senkid?", "Mit csinálsz akkor?", "Nem unalmas?". De velük nem szabad vagy érdemes törődni. Mivel nem mástól keresed a boldogságot, hanem magadban teremted meg, nem is fogsz kétségbeesetten akárkit elfogadni, hanem olyant, akivel passzolsz.

Én is ezt teszem majd, amit te, csak többet, ha leteszem pszichológusomat.

2020. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

A fura nem jó szó, mert van valami negatív utóíze. Inkább azt mondanám hogy különleges, nem egy átlagos személyiség vagy. De jó értelemben.

Szerintem nagyon jól teszed hogy nem otthon ülsz befordulva, hanem mész és csinálod amit szeretsz, akár egyedül is.

2020. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt nem értem, hogy ha már évek óta így csinálod - nyilván azért, mert jó így neked -, akkor miért merül fel épp most benned, hogy mások erről mit gondolnak? Kit érdekel?????
2020. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Fpogadjunk, hogy ezt valaki mondta neked, hogy az vagy. De sz.a.r.d már le!
2020. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kéne legyen a pozitív példa mások számára. Rengetegen nem mernek egyedül belevágni új kalandba, mert húha mi lesz, meg milyen ciki már, hogy az ember egyedül indul el. Pont az ilyenek töltik fel az embert. Te magad írtad le, hogy jól érzed magad, akkor nincs gond!
2020. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!