Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kivel találkozhatnék néha...

Kivel találkozhatnék néha beszélgetni egy kicsit ha nincsenek barátaim és ilyen ismerőseim?

Figyelt kérdés
19/f Nyíregyháza
2020. febr. 18. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy nyugdíjas otthonba ott biztos örülnének, hogy lenne kivel beszélgetni. :)
2020. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem idősekkel szeretnék
2020. márc. 13. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Alig néhány évvel ezelőtt a média visszhangozta - már nem is tudom, hogy melyik pontosan a számtalan közül - hogy közösségi tereket hoznak létre személyes találkozási lehetőségek céljából.


Van valakinek közvetlen élménye ilyesmivel kapcsolatban? Megosztaná velünk a tapasztalatait? (Szerintem szinte minden korosztály szenvedhet a magánytól - bizonyos esetekben - nemcsak a fiatalok...)


Tisztelt Kérdező!


Miért alakulhatott így, hogy nincsenek szorosabb barátságok az életedben? Családi légkör otthon milyen?


Szüleiddel milyen minőségű a viszonyod? A szülők egymással szembeni viszonya? Szülők ismeretségei/barátságai? Nagyszülők/testvérek, egyéb rokoni kapcsolatok?


Ui: remélem, egy kicsit tudtam segíteni a válaszommal (bár most látom, hogy a kérdés nem mostani, hanem majdnem egy hónappal ezelőtti...)

2020. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Facebook-on biztosan vannak olyan baráti körök, akikhez csatlakozhatsz. Nem tudom hogyan nevezik az ilyeneket, klubok, baráti kör, franc se tudja, nem Facebook-ozom.

Akik szerveznek találkozókat is. Fiatalok, akikkel mehetnél kirándulni. Ha nincs ilyen, akár te is létrehozhatsz ilyesmit, és random bejelölnél ismerősnek (vagyis a kiránduló klubod jelölne be) nyíregyházi fiatalokat. Azokkal, akik visszajelölnek, el is lehet kezdeni eljárkálni ide-oda.

Vagy meghirdethetnéd magad, hogy partnert keresel edzéshez, teniszezéshez, ha tudsz, bulizáshoz stb. Aztán majd alakulnak a barátságok.

2020. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ez az, honnan veszed hogy én Facebookozok? Mert én se
2020. márc. 13. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam, mert fiatal vagy. Én már 40 vagyok, időm sincs rá, meg nem is érdekel. De a fiatalok imádják az ilyeneket.
2020. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elkezdhetnél Facézni. Ez most a divat. :D A fiatalok körében. De komolyan. Csak egy regisztráció, egy fotó, és máris csatlakozhatnál közösségekhez.
2020. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok ismét.


Sajnos jobbat már nem tudok mondani, mint az egyházi közösségek - ha csak nem unod meg nagyon hamar az imádságok mormolását. (Nagyon fárasztó tud lenni, elismerem.)


Hittan órákon kívül szoktak lenni bibliaórák - de legfőképpen a fiataloknak van a legeslegtöbb lehetőségük megismerkedni mindenféle (főleg katolikus egyházban) RENGETEG - különböző névvel illetett - szenttel.


Az is lehet segítség, ha nem csatlakozol vallási közösséghez, de elolvasod a faliújságjaikat a templomok előtereiben és ÖTLETEKET MERÍTESZ pl. ismerkedési témájú vállalkozás elindításához. (Pl. társkereső iroda létrehozása.)

2020. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!