Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti sem szoktatok hazasietni a...

Ti sem szoktatok hazasietni a munkahelyről abból az okból hogy úgysem vár titeket otthon senki?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam hazasietni.Se kutyám,se macskám.Munka után még elmegyek gyorsétterembe,plázába,internet kávézóba össze vissza.Otthon unnám magam.Csak aludni járok haza.Az utcákat járom többnyire.
2020. febr. 21. 09:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Barátaid sincsenek...? :-(
2020. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1-es nincsenek.Egyedül szoktam az utcákat járni.
2020. febr. 21. 09:55
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is sietek haza, ha nem vár senki. Mivel egyedül is jól érzem magam, ezért mindegy, hol vagyok, jól vagyok. Otthon munka után kicsit összepakolok, főzök, olvasok, ha nem egyből edzeni megyek munka után. Lehet nézni sorozatokat, filmeket, annyi dolog van. Minek ülnék az irodában?
2020. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek kisállat nélkül de általában rohanok haza olvasni/hobbizni. Az egyedüllét még meg is könnyíti a koncentrálást.
2020. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%

# 2

Semmi hobbyd? Nem jársz könyvtárba, sportolni, egyéb társasági helyekre...?

Miért nem?

2020. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#3-as én nem szeretek otthon ülni.Sétálok a városban még munka után órákig.Bemegyek üzletekbe,gyorséttermekbe,Ha jó idő van leülök kint az utcán egy padon.
2020. febr. 21. 09:59
 7/32 A kérdező kommentje:
#5-ös régebben jártam könyvtárba,ott ültem órákig de már inkább kint a levegőn szeretek lenni.Meg szeretek internet kávézókba ülni az olyan jó retro érzés.
2020. febr. 21. 10:03
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sietek haza, mert szeretek otthon lenni. Nem zavar, hogy egyedül vagyok. Nem szoktam unatkozni sem.

Nekem az lenne unalmas, ha egyedül mászkálnék összevissza az utcán, mint valami kóbor kutya.

2020. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#8-as de otthon nem látok semmit,kint az utcán legalább látok embereket.Nézem őket ahogy rohannak én meg ott ücsörgök ráérősen a padon.Én nem rohanok,nincs miért.
2020. febr. 21. 10:07
 10/32 anonim ***** válasza:
67%
Tehát tkp. nincs is igényed társasági életre?
2020. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!