Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék párt?

Hol találhatnék párt?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok. Nincsenek barátaim, így nem járok társágba ahol korombeli lányok lennének.

Most épp munkám sincs tehát a nap nagy részét itthon töltöm. Elég unalmas. Nem tudom hol tudnék embereket megismerni, főleg barátnőt találni.

Senkivel nem tudok találkozni, így jó lenne ha legalább barátnőm lenne akivel lehetne közös programunk meg szeretnénk egymást.


2020. febr. 29. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bárhol találhatsz párt, csak érdemes elindulni, téged érdeklő dolgokat nézni neten, csoportokba belépni és majd alakul a személyes találkozás. A közös érdeklődés már jó alap bármilyen ismerkedéshez. Sose tudhatod, mikor találtok egymásra.
2020. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2020. febr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt? Ha gondolod nekem írhatsz. Bár a korod és a lakhelyedre azért kivancsi lennék. Én is itthon vagyok többnyire.
2020. febr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2020. febr. 29. 12:02
 5/5 anonim válasza:
Menj fel chat hu ra vagy valami hasonlora, vagy tarskereso?
2020. nov. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!