Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Interneten lehetséges ismerkedni?

Interneten lehetséges ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy ideje kezdem magamat eléggé magányosnak érezni és szeretnék ismerkedni,hátha segít egy picit. Csak az a pro, hogy én elsősorban az interneten keresztül szeretnél, de nem tudom, hogy ez mennyire működhet... 😔

Ettől függetlenül az lenne a kérdésem, hogy tudtok valamilyen ismerkedős oldalt ajánlani?



2020. márc. 1. 12:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*problémám *szeretnék


16/l

2020. márc. 1. 12:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék ismerkedni.
2020. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen, működhet. Én itt, ezen az oldalon ismertem meg valakit, aki két országgal arrébb lakik, még nem találkoztunk, de szeretnénk. Működik a dolog.
2020. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Lehet, de nem ajánlott. Kétséges, hogy mikor szakad meg, hogy hasonló a személyiségetek, hogy valóban az van a másik oldalon, akinek mondja magát meg ilyen finomságok.


Nézz fel Anotalkra vagy válaszolj itt gyk-n a sok privátra, aztán már is nem leszel magányos.

2020. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

4. Nagyon jó tanács egy ismerkedni vágyó 16 évesnek, hogy nézzen fel anotalkra :DDD Tuti nem lesz majd magányos az 50. f4szkép meg a köszönés helyett elküldött "kor" után..

Kérdező, akkor már jobban jársz, ha itt ismerkedsz szerintem.

2020. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 rengeteg 16 éves van ott fenn meg ilyen korosztály. De igazad van, itt ahol mindenki olyan kort kamuzik be, amit akar, biztos jobb.
2020. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy pontosan milyen típusú ismerkedésre vágysz, minél több barátot szeretnél (fiúkat vagy lányokat esetleg vegyesen), egy igaz barátot szeretnél, vagy pasit (vagy csajt ha ilyen beállítottságú vagy netán). A konkrét célodnak megfelelően változhat a neked kellő fórum ahol az igényeidnek megfelelő személyt/személyeket találhatsz.


A netes ismerkedéssel az a gond, hogy bárki mondhat bármit és nem tudhatod kivel is beszélsz igazából. Lehet, hogy egy 17 éves srácnak adja ki magát, amikor meg személyesen találkoztok először három darab 50-es csávó vár. Aztán majd agyalhatsz azon összekötött kezekkel és betapasztott szájjal, hogy ez a netes ismerkedés talán nem is volt annyira jó ötlet.


Ugyanakkor fontos lehet azt is megvizsgálnod, hogy egy 16 éves lány aki naphosszat össze van zárva vele egykorúakkal miért magányos.

2020. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy nem veszélytelen ez a fajta ismerkedés és alapvetően kicsit bizalmatlan vagyok eleinte pláne így interneten szóval óvatos lennék. :D


Igaz, hogy nem írtam de leginkább párt keresnék bár nyilván a barátkozástól sem zárkózom el. Szóval mondjuk úgy, hogy is-is :P

A gond az, hogy személyesen kicsit nehezemre esik az ismerkedés. Több időre van szükségem ahhoz hogy feloldódjak mint a korombeliek többségének, ezért is folyamodtam ehhez a megoldáshoz.

2020. márc. 1. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok. Sok társkereső van amin szerintem már 16 éves kortól is lehet regisztrálni. Nem tudom mennyire "jó" ötlet ilyen fiatalon az ilyen típusú társkeresés.


Az is kérdéses, hogy 16 évesen mennyire kellene ennyire görcsösen keresgélned magad mellé egy srácot, sok hátulütője lehet ennek és csak növeli az esélyt, hogy nem megfelelő partnert választasz. Nyilván függ az is, hogy miért akarsz magadnak párkapcsolatot. Akarsz valakit akivel elütheted az időt, valakit akinek foghatod a kezét, valakit néha odabújsz vagy kőkeményen a szexre hajtasz, esetleg szimplán csak beszélgetni akarsz valakivel.


Tudom, hogy nem szeretsz személyesen ismerkedni de van esetleg valami hobbid vagy érdeklődési köröd? Valami aminek a kapcsán belekerülhetnél egy közösségbe ahol új embereket ismerhetnél meg.

2020. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen lehet ismerkedni interneten és a levelezésből bármi lehet.
2020. márc. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!