Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges kép nélkül ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges kép nélkül ismerkedni / barátkozni?

Figyelt kérdés

Leginkább a másik fél személyiségére lennék kíváncsi és természetesen azt szeretném, ha az a bizonyos másik fél is hasonló indokkal vágna bele a beszélgetésbe. (Igen, tudom, hogy a külső számít és yada yada.)


Ismertek olyan oldalt, ahol kép nélkül lehet beszélgetni / levelezni?



2019. szept. 25. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Anotalk, most én is azt próbálom, de csak trollok, és/vagy beképzelt ribik.. nem a külső számít, de ezt mondhatjuk akárkinek, a többség véleménye sajnos nem ez.. Én is próbálok ismerkedni, rávettem magam társkeresőre de nem raktam ki oda se komoly képet, ezért nem is ir a kutya sem.. Csak a külső meg macsóság kell ezeknek a lányoknak sajnos.. Én is boldog lehetnék az egyikkel ha ez nem igy lenne O_o

18f

2019. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jobb képpel, bár volt már rá példa hogy beleszerettem chadbe valakibe és szerencsére szép volt xd
2019. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is lenne rá vevő. :-)
2019. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Első válaszoló vagyok, ezen az oldalon aki "vevő" lenne rá, az csak szórakozik.. A lányok is, a fiúk meg csak szokásosan dugni akarnak. Nem egy lányra próbáltam meg írni, gondoltam hátha, mert a válaszok alapján elfogadónak és hozzám hasonlónak tűnt, de választ sose kapok. Ugyan ez máshol is.. A trollok uralják a netet, sajna ez az igazság.. De aki tényleg szeretne azt nem veszik észre O_o
2019. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A probléma ezzel az ismerkedés Dél az hogy hiába megnyerő a személyiség ha a másik fél teljes joggal gondolhatja azt hogy egy gyilkos/rabló/örült fétises..stb lehetsz.

A kép általában ha nem is erős de akkor is egy minimális biztos pont ,ami segítheti azt hogy valaki jobb megnyiljon.

Legalábbis én lányként ezt gondolom ,fusztrálna ha még a hajáról se lenne kép,sőt nekem a szeméről is elég lenne ahhoz hogy feloldódjak és ne arra gondolják folyton hogy na cseszd lehet egy profi hacker/gyilkos aki kinyír álmomban xd

Legyen az baráti/szerelmi szándék.


(IGAZÁBÓL NEM KERESEK MAGAM MELLÉ SENKIT MERT ELVAGYOK EGYEDÜL DE SZERETTEM VOLNA KIFEHTENI A VÉLEMÉNYEM)

2019. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#1 Ne haragudj, totál nem vagyok előítéletes, de ilyen stílussal erősen kétlem, hogy csak a fogadó féllel van a probléma. "Csak beképzelt ribik vannak!" "Mindenki romlott - én vagyok a megtestesült erkölcsi példa, miért nem dobja valaki nekem végre gerincre magát?" szöveg rettentő gáz.


#3 Hát.. ha van is rá vevő, eddig egy "28F" lenne vevő, ami rettentő félelmetes egy "Tini Párkapcsolatok" témakörnél - de legalább őszinte. :D


#5 Teljes mértékben megértelek, visszafelé is hasonlóan működik, hisz ott lebeg az a borzalmas "Mi van akkor ha nem is azzal beszélek akinek mondja magát" és bla-bla.

2019. szept. 26. 17:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, először a személyiség számítana. 16.l
2019. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1-es, ha mindenki más a hülye, érdemes önreflexiót tartani.
2019. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyenbe én is benne lennék, de egy idő után átszeretnék menni más platformra, hiszen praktikusabb mint pl itt... Meg az az igazság, hogy egy idő után kíváncsi lennék a másik félre... És nem nem azért mert a külső érdekel,hanem ha szimpatikus akkor miért ne beszéljünk úgy, hogy látjuk a másikat (bocsi, ha érthetetlen 😂)
2019. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok ahogy mondod utolsó :)
2019. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!