Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért erősödik fel a rosszkedv...

Miért erősödik fel a rosszkedvem vasárnapra?

Figyelt kérdés
Rühellem az hát minden napját de szinte már rendszeresé vált nálam, hogy Vasárnapra tényleg mindenem kivan mindennel.
2020. márc. 1. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.
2020. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A 4-es alatt szinte megválaszoltad a megoldást: keresni kell az emberek társaságát, olyan munkát (munkahelyet) keress, amiben örömed találod. Lejjebb azt írod, hogy fogalmad sincs arról, hogyan indulj el.

Ejnye, ejnye! Ne lélegezzünk, együnk és igyunk is helyetted?

Tanulsz? Keresd a társaid közösségét, menjetek egyszer együtt ide-oda.

Dolgozol? Vannak nálatok csapatépítő összejöveteleke? Részt veszel rajta?

2020. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert "The Show must go on", még ha unalmas, rossz is.
2020. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves #12. Dolgozom, vannak csapatépítők és el is megyek rájuk de nem igazán értem, hogy ennek mi köze bármihez.


"Ejnye, ejnye! Ne lélegezzünk, együnk és igyunk is helyetted?" Gondolom ezt arra írtad, hogy nem tudom merre kellene elindulnom. Gondolom arra utalsz gúnyosan, hogy már tudnom kellene ezt, de sajnos nem ez a helyzet és nem tudom, mit kellene ezért tennem.

2020. márc. 2. 19:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Utálom a vasárnapot. Főleg a délutánt. 😃 Pont azért mert másnaptól meló.
2020. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!