Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzem ugy, h azok a nok...

Miert erzem ugy, h azok a nok akik rondanak mondjak magukat, es ezt tartjak fo okanak annak, h nincs senkijuk, azok nem ennek koszonhetik a maganyt?

Figyelt kérdés
Sok ilyen novel beszeltem,nekem allitottak,h a fo ok az az,h nincs senkijuk,h csunyak.Menet kozben meg ha akartam ismerkedni veluk...akkor hat te jobbat erdemelsz,o felenk,o ez,o az, o igy meg ugy....Basszus most vagy valogatnak,h en nem vagyok jo vagy nem is akarnak ismerkedni.Ki idegeltek bakker :/
2020. márc. 1. 22:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Az igazán ronda nők nem szokták mondani, hogy ők rondák. Akik mondják, azok általában kifejezetten jól néznek ki és ezt ők is tudják, csak mondogatják, hogy rondák, hogy mások megerősítsák benne őket, hogy szépek, mert mégis milyen lenne, ha azt mondanák: de szép vagyok! Érted?
2020. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

# 1 Ez nem mindig van így.Kaptam kepet egy lanytol nagy nehezen es basszus....tenyleg csunya volt szegenyke.

De en nekem meg tetszett a belsoje.Es vegul annyira tetszett a kulseje is,h semmilyen mas topmodel nem ert a nyomaba...es basszus ki kosarazott valami szar ürüggyel :(

2020. márc. 1. 22:54
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Mert logikátlanok és nincs rendben az önismeretük. Ez a folyamat úgy néz ki, hogy felfogják, hogy nem találnak pasit. Aztán átgondolják, hogy miért nem. És ekkor üt be a bibi... 2 kört fut le mindenki, egy belső és egy külső önvizsgálatot.

A belső önvizsgálatuk felszínes és gyors. Ők rendben vannak, hát normálisak, mindenki megmondta. Nem veszik észre a hibáikat, tök jó partinak tartják magukat és kész.

Külső terén megnézik, hogy a média milyen csajokat mutogat. Ha nem pont egy playboynyuszi vagy hasonló szintjén vannak, akkor hopp, meg is van számukra az egész társkeresés problémája: Ők nem néznek elég jól ki.


A lényeg az, hogy könnyebben fogják fel a külső dolgaikat negatívnak, minthogy felfogják, mennyire rossz a természetük.

2020. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Sok szép lánynak is van önbizalom hiánya, vagy tudja hogy szép de kell a pozitív megerősítés, van aki meg tényleg nem szép és nem hiszi el hogy nem minden a külső és ha valaki ennek ellenére közeledik hozzájuk, inkább visszavonulót fújnak mert félnek a csalódástól mert "ők úgyse elég jók" pedig mindenkit lehet szeretni ha másért nem, a belső tulajdonságai miatt. Az csak rajtuk múlik hogy hagyják-e
2020. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Egy valóban csúnya nő azért fél ismerkedni, mert attól tart, hogy a pasi csak szánalomból marad vele, vagy kihasználja őt, nem is beszélve arról, hogy a pasi baráti köre esetleg folyton megjegyzéseket tesz a külsejére, stb. Vagyis egy kapcsolat csak kínszenvedés lenne a számára, egyedül viszont legalább békénhagyják. Nem válogatós, csak bizalmatlan.
2020. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Es az az erzes, hogy kb barki aki szembejon az utcan szebb nalad...

es megkerdojelezed a pasidat is, hogy vajon mikor fogja egy szebb csaj elcsabitani...

2020. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok baromságot összeírtatok. Eddigi életem során a férfiak kb levegőnek néztek, vagy aki nem, csak megdugni akart egyszer. Szerintetek akkor szép vagyok?
2020. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szép vagy, csak még nem találkoztál olyannal, aki értékelné ezt, manapság az emberek különösen felületesek és a hagyományos értékek veszni látszanak.
2020. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki ronda, még a "szépre" vágyik és nem fog össze jönni egy számára nem vonzó emberrel csak hogy legyen párkapcsolata.
2020. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
# 7 HaZugsag!!!!!!
2020. márc. 2. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!