Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék olyan nőket...

Hol találhatnék olyan nőket akik rondának tartják magukat?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén? Bárhol...


Sajnos nagyon sok olyan magyar nő van, aki nagyon jól néz ki, emellett komolyabb végzettsége is van, és ennek ellenére nincs önbizalma, nem talál párt magának, vagy olyan párkapcsolatban él, ami sokkal, de sokkal rosszabb szinten van, mint amit érdemelne.

2016. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bárhol??? En nem találok nagyon :/ Pedig két országban keresek
2016. ápr. 24. 19:09
 3/11 anonim válasza:
94%
A csúnyáknak való randioldalakon próbálkoztál már? :)
2016. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Mostanság az a divat, hogy minden csúfság bálványnak tartja magát, szépségszalon helyett szemészetre kéne inkább járniuk. A valóban szép természetes lányok, akik mellesleg normálisak általában önértékelési problémákkal küzdenek, pedig ők az igazán szépek csak ők nem hiszik el magukról, de még mindig jobban szeretem az ilyen lányokat, mert ők legalább nincsenek elszállva maguktól, mint egyesek.
2016. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
# 3 Elég kihaltak az olyan oldalak...Legalábbis nem nagyon írtak vissza.Volt aki mar 100 napja fel sem lepett.
2016. ápr. 24. 19:21
 6/11 A kérdező kommentje:

# 4 Egyetértek.

Vannak olyanok is akik...izé tényleg csúnyák.Na én az olyanokat keresem.

2016. ápr. 24. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem sok nő tartja rondának magát.

Aki vékony az már alapból kívánatos, nem gond ha az arca nem barbi.

De még a dagi is inkább nőiesen teltnek tartják magukat.

Akit meg már elvettek az mindenképp jó nő hiszen akkor nem vették volna feleségül.

2016. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Már nem azért de az csak egy dolog hogy találsz 1 ronda lányt,de nekik is ugyanakkor az igényeik mint az összes többi nőnek,tehát 10-es pasinál alább nem adják.
2016. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az érett nők már nem tartják magukat csúnyának,viszont a tini lányok 80%-a csúnyának tartja magát,majd kinövik.
2016. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon ronda vagyok szerintem:( De nem kell írnod...:P
2016. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!