Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki tömegközleke...

Van itt olyan aki tömegközlekedési eszközön ismerkedett össze valakivel, akivel később össze is jöttek?

Figyelt kérdés
Úgy értem metrón,buszon,trolin,villamoson,fogaskerekűn,stb.Én direkt azért bkv-zok sokat,hátha megismerkedek a buszon,vagy villamoson,vagy metrón,trolibuszon egy hozzám illő lánnyal.Eddig nem volt szerencsém sajnos,pedig ma reggel is több lány is volt a metrópótló buszon amivel utaztam.Talán egyszer összejön😔
2020. márc. 8. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Csak utazol, vagy oda is mentél hozzájuk? Biztos vagyok benne, hogy vasárnap reggel álmos fejjel minden lánynak ez lenne a legnagyobb vágya, hogy megismerjen.
2020. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Honnan tudnád, hogy ki hozzád illő, ha semmit nem tudsz róla? Ez arra enged következtetni, hogy vagy csak a külső érdekel, vagy bármilyen lány jó, csak legyen nyitott rád.


Ha csak ülsz és utazgatsz semmi nem fog történni. Ha meg szeretnéd őket ismerni, fel kell állni és oda kell menni hozzájuk.


Jól írta az egyik válaszoló, nekem reggel, fáradtan az utolsó kívánságom lenne, hogy valaki ismerkedni jöjjön oda hozzám. Ha egyedül utazok, jobb szeretek olvasni, filmezni, pihenni, tanulni, mint ismerkedni. Utóbbihoz sokkal értelmesebb közelítés, ha van egy közös alap, például egy közös hely, egy közös hobbi, ilyesmi.


Eddig, aki srác odajött ismerkedni, vagy fura, vagy bunkó volt, így ha látom, hogy valaki néz, már direkt kerülöm a pillantását.

2020. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Nekem volt, az egyik 1 éves kapcsolat lett, a másik csak egy randi, de szerintem teljesen rendben volt. :) Nekem sokkal szimpatikusabb ha nem a Tindert huzogatja valaki a buszon, hanem észreveszi maga körül ha van szimpatikus lány. :)
2020. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!