Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az igaz, hogy csak akkor...

Az igaz, hogy csak akkor könnyű összejönni egy lánnyal ha egy fiú ápolt és szórakoztató? Vagy vicces?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom hogy nem kell jól kinézni és nem kell okosnak,nem kell műveltnek sem lenni hogy az ember be tudjon csajozni.Nem kell jóképűnek és nem kell gazdagnak sem lenni ahhoz hogy barátnőnk legyen.Szórakoztatónak és ápoltnak kell lenni.Ez egyszerűnek hangzik,de ennek a két dolognak sem tud mindenki megfelelni.Én például sem ápolt,sem vicces nem vagyok,nem véletlenül nincs barátnőm.De nem hiszem hogy minden fiú aki egyedül van ápolatlan,Vagy humortalan,sótlan lenne.
2020. márc. 11. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ezt a teória gyártást, mert csak beleőrülsz.


Én is nem olyan rég még azon voltam, hogy szépen, négzetrácsos lapon kiméricskéljem a környező ismerőseimről ismert adatokból, hogy hány változón múlik a nők szemében a vonzóság, és hogy mik azok amik minden népszerű srácban jelen vannak, és mik azok amik a népszerűtlenekben vannak jelen.


Annyira összevissza válogatnak emberek a valóságban, hogy én az egyszerű lehetőségeimmel nem találtam univerzális receptet.


Na meg az örök kérdés: Milyen nőkről beszélünk egy-egy srác tekintetében?

Mert ahány fajta férfi, ugyanannyi fajta nő is van.

Ha mondjuk elnevezzük "A"-nak a mesterdiplomás, 3 nyelvet beszélő, stabil, tehetős anyagi hátterű, egészséges testalkatú emberek csoportját, akkor abba nyilván csak a férfiak és a nők egy töredéke jut. Lesz "B" csoport is, ahol mondjuk ugyanezek a jellegek, de mondjuk a testalkat, és egyéb fizikai dolgok már eltérőek.

Lesz "C" csoport is, ahol a testalkat egészséges, de az iskolázottság, műveltség, vagy épp az anyagi háttér tér el. Jó kis variáció számítás, végig lehet zongorázni hány különböző csoportot tudsz megnevezni.


Nyilvánvaló hogy minél nagyobb átfedést keresünk a saját csoportunkba tartozó ellenkező nemű személlyel.


Kicsit lehet sarkosan mondani, hogy "mindenki a maga szintjén belül keresgél".

Főleg a nők... Nagyon nem tudom elképzelni, hogy diplomás, ambiciózus, szép nő ne húzna meg nagyon keményen egy határt magában, ami alatt nem ismerkedik.


Naszóval mindig fel kell tenni a kérdést hogy milyen nőt is szeretnél megismerni, és meghódítani a saját tulajdonságaiddal. Mert lehet hogy amúgy neked is lehetne barátnőd, mert vagy olyan jó hogy tetszél bizonyos nőknek, de azok meg már NEKED lesznek kívül a preferált nők körén.

Nyilván mindenki felfelé keresgél, de lehetőleg a saját szintjén. (ez baromira nem tudatosan megy, egyszerűen mindenki úgy van beprogramozva hogy ösztönösen taszítsa az, aki önmagához képest kevesebb pozitív dolgot tud felmutatni. Okos ember ezért nem jön össze kirívóan butával, vagy kirívóan szép se kirívóan nem-széppel).


Szóval az a szint, amin te most állsz igényességben, humorosságban, intellektusban, lehet hogy nem volt elég azoknak a lányoknak akikkel próbálkoztál volna.


Én pl ismerőseim visszajelzéseiből mondhatom hogy jó humorom van (már ha valaki szereti a fekete humort), jó testi adottságaim vannak (magas, vékony, koromhoz illően egészséges arcszőrzet) és a megjelenésem is bőven a minimum elvárható felett van. Intelligenciát meg nem fényezem, mert az már nagyon pökhendiskedővé tenné az önjellemzésemet. Tudok egy pár dolgot, ennyi elég. Egyedül a kezdeményezőkészségem és a közösségi aktivitásom van mélységesen minuszban. És lám, ez az utolsó pont is már elég ahhoz, hogy ne legyen párom.


Szóval nem ilyen egy-két változós dolog ez.


Plusz mondom mégegyszer: Nagyon függ attól a sikeres ismerkedés, hogy kiknél próbálkozol.

2020. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A humor nagyon fontos a nőknél, az ápoltság pedig alap. De mindkettő relativ.
2020. márc. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha rossz a fogad, elhányja magát, akit meg akarsz csókolni. Ha koszos vagy cakkos a körmöd, nem fogja engedni, hogy azzal hozzáérj. Ha büdös vagy, rosszul lesz a közeledben. Ha torzonborz a hajad, hajléktalannak néz. Ha mocskos a lakásod, kifordul, akit oda felviszel. Senki sem akar egy nyomival járni. Szedd rendbe magad!
2020. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!