Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha utálom...

Mit csináljak ha utálom magam? Hogyan szedjem össze magam? 16/f

Figyelt kérdés

Mindig amikor tükörbe nézek csúnyának láttom magam. Szegény vagyok,nagy a homlokom ,csúnyák a fogaim (van egy letört és hiányzik is egy,csálék és még sárgák is),szarkalábas a szemem , nagy a fejem, dagadt vagyok (73 kg ,ezen már dolgozok), alacsony vagyok (kB 170 cm). Szeretnék barátnōt de nehezen nyílok meg az emberek felé (mindig befeszülök pedig nem akarok). Introvertált vagyok, és alig vannak barátaim, inkább csak haverok.

(Bocsánat hogy ilyen önsajnáltatóra sikerült).



2020. márc. 15. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha sárgák a fogaid olyan fogkrémmel mos fogat ami fehéríti.

A többivel fordulj fogorvoshoz. Ha a súlyodon dolgozol az már jó csak kitartás. Keress magadnak munkát vagy tanulj, hogy le foglald magad. Olyannak kell elfogadnod magad amilyen vagy. Ne csak a rosszat keresd figyelj oda a szép dolgokra is.

2020. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonlóan érzek...


-nagyon csúnyának tartom magam, bár belátom, hogy annyira! nem vagyok ronda. Engem leginkább a fejformám zavar, valahogy nagyon nem jön be nekem (gyémánt).


-én nem vagyok szegény, ráadásul most pár nagyobb értékű tárgyra gyűjtök, de fix havi bevétel nélkül elég nagy érvágás lenne nekem, hogy valakit randiztassak. (Ezt a kifejezést ne értsétek félre!!!) Akkor is, ha felesben fizetjük. A környezetemből ítélve a kézenfogós sétálgatás meg nem vonzza a lányokat, már gyerekkorban (13-14) sem. ... A tanyánkon a grillezett fokhagymás bacon grillsajttal zabálása meg biztos nem.

-Ha nagyon magas a homlokod, valószínűleg koraszülött lehettél. Örülj, hogy egészségesen élsz.


-Nekem sem szépek a fogaim. Úgy alapból van egy sárgásabb beütése (akkor is ilyen, ha hetekig olyan durván mosom a fogamat, hogy vérzik az ínyem). Valószínűleg az anyaga ilyen. Gyerekkoromban voltam párszor fogfehérítésen, számomra iszonyú szenvedés volt, és ugyanúgy visszasárgult. Egyébként a két szemfogam műfog, azoknak nem is olt az árnyalata... 😂 Még koszosan sem. Nekem az önbizalmam elsősorban nem a fogaim miatt alacsony, édesanyámnak szörnyűek a fogai (az anyaga szar, egyszerűen szétmállik), mégis, amíg akart párt, volt neki......


-A szarkalábas szem nem tudom, hogy mit jelent. Nekem rejtett kancsalságom van.


-Nekem viszonylag kicsi a fejem.


-Én is dagadt vagyok, bár szerintem te pont nem vagy az. 170 centihez a 70 kg nem vészes. Hány kiló akarsz te lenni, 50? 😂

Én ~185 cm-hez vagyok 95-96kg. Körülbelül nálam kezdődik az elhízottság.

Mivel viszonylag gyorsan és viszont széles skálán tud változni a testtömegem, striáim is vannak. A combomon. 15 évesen kifakultak a striák (de ugyanúgy láthatóak és undorítóak voltak közelről), most megint elkezdtek erősödni. A vizsgaidőszak (január) miatt rengeteget híztam, majd rengeteget fogytam. Azóta viszonylag tartom a súlyom, de a striák csak nőnek...


-Én is nehezen nyitok teljesen idegenek felé. Sem a gimiben, sem az egyetemen nem vagyok (voltam) közismert figura. Azt látom, hogy mindenki-mindenkivel elvan, dumcsiznak, ismerik egymást.. én meg csak úgy vagyok. Na jó, nem ilyen szürke a dolog, vannak haverjaim, meg a gyakorlatokon pl. akikkel összedobott az élet, el tudtam lenni ... Egyetemen csak 1-2 embert tudok mondani, aki úgy igazán köcsög volt velem.

Ja! Elfelejtettem említeni, hogy enyhe autizmussal élek? Nincs róla papírom, de így van. Egyszer túl komoly vagyok, egyszer hülyét csinálok magamból.


-Barátnőt én is szeretnék. Illetve nem tudom... Az a baj, hogy elég egyszerű figura vagyok. Illetve önbizalmam sincs spkt.

Megint csak a környezetem alapján ítélek: a lányok nagyon sokszor egy izgalmas(abb) párra vágynak. Ami persze önmagában nem baj, csak egy kicsit elszálltak a vágyak a valóságtól.

Írom, hogy mire gondolok: már az unokatesómon (8 éves) is azt látom, hogy mindenhova IS hordozzák, ilyen foglalkozás, olyan bulika otthon (unokatesóméknál két rokon család egy kisebb társasházban lakik).

Akkor zongora, úszás, angol, tánc, matekverseny, franc tudja... Most gondolkodnak még infós sulin. A lány kijelentette, hogy érdekli a lovaglás.

Kijelenteném, hogy semmi! bajom nincs az égvilágon az unokahúgommal. Illetve persze, ez csak egy család, de én azt látom, hogy ez egy tendencia. A lányoknál kifejezetten érvényes ez azért. Nagyon sokuk nem tud leszállni a magas lóról. Ez nem! hímsovinizmus, pusztán a saját tapasztalataimat osztom meg! Mindezt azért írom le, mert én egy egyszerűbb ember vagyok, viszonylag unalmasabb életet élek, teljesen átlagos vagyok minden téren, nem fogom megváltani a világot. Na, valljuk be, nem az életmódomért fognak rám ugrálni a lányok... 😂 (Amúgy sem)

Tudom, tudom, változzak meg és ne legyek annyira egyszerű.


-Én is introvertált vagyok, de ez az előző mondataimból kikövetkeztethető. Én kifejezetten örülnék egy amolyan "szürke egér" típusú lánynak.


...


19F vagyok, ha szeretnél esetleg beszélni, nyugodtan írj rám.

2020. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A leírtak nagy részére már választ kaptál, én annyit tennék hozzá hogy a 73 kg szerintem egyáltalán NEM TARTOZIK a DAGADT kategóriába. Én 168 cm vagyok, két éve ilyenkor 40 kg voltam (Nyilván alacsonyabb is), és mindenki basztatott engem hogy pálcika vagyok, és elfúj a szél. Kiderült hogy pszichés okai vannak, nem pedig fizikai (voltam is emiatt pszichológusnál), aztán 2018 vége felé megembereltem magam, és úgymond hízókúrázni kezdtem, most vagyok 63, de sokak szerint még mindig sovány vagyok. Most már nem nagyon akarok tovább hízni, de mondom szerintem egyáltalán nem vagy dagadt, talán 3-4 kiló felesleg van rajtad (Bár ezt nehéz megállapítani, mert én úgy híztam 23 kilót hogy egyenletesen, tehát mindenhova jutott úgymond, de másoknak meg 2-3 testrész felé összpontosul) de azt nagyon könnyen le lehet adni.
2020. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Dolgozz, sportolj, fogyj le, menj fogorvoshoz, használj szemránckrémet, olyan frizurát csináltass, ami ellensúlyozza a fejed formáját. Keress hasonló introvertált barátnőt. Ehhez már nem tudok tanácsot adni, de biztos van itt rengeteg ilyen kérdés, ahol találsz ötletet, hogy hol, hogyan ismerkedj. Esetleg az jut eszembe, hogy elmehetnél táncórára, ott úgyis mindig az a baj, hogy kevés a fiú.
2020. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ez lehet segit:

a mult evben borzalmasan fajt folyamatosan mikor egyik-mikor masik gyulladt be.

Vettem hidrogen peroxidet 3%ost.

fulpiszkalot bemartom a hidro.perox.ba es oda teszem ahol faj vagy fogkoves vagy az inyemhez-rengeteg bajom volt az inyemmel is.

Es !csak par masodpercig hagyom rajta ! ha van.fogko akkor lekaparom egy tűszeru eszkozzel.

A fogaim.gyonyoru feherek.

100ezer+ot fizettem tomesre foloslegesen mert nem tudta egy doki sem elmulasztani a fajast. A legjobbakhoz jartam a megyeszekhelyen.

Osszesen kb.6 fogorvos kezelt,vegul az stk-s hoz mentem egy masik foggal aki kb.ugyanolyan volt mint a tobbi legalabb ingyenes..

A lenyeg a fajas nem mult el sehogy.

De a.hidrogen -peroxidet 300ft gyogyszertarba -miota hasznalom oblogetesre azota azt vettem eszre h nagyon nagyon ritkan vagy majdnem eggyaltalan mar nem faj semmelyik fogam:)


Ha nem hasznalnam szerintem 5-6fogamat huzattam volna ki mert elegem volt h mindig fájnak es nem tudtam azt se pontosan melyik.


Probald ki de LENYELNI ELETVESZELYES lehet

2020. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!