Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha utálom a magányt...

Mit tegyek ha utálom a magányt? Életkedvem egyenlő a nullával. Már semmi se érdekel. F

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha utálod a magányt keress egy társas elfoglaltságot: csapatsport (be lehet iratkozni sokféle edzésre, sportegyesülethez), társasjáték (vannak klubok, események ahol társasoznak vadidegenek), meetup-okra eljárhatsz, iskolában/munkahelyen kereshetsz társaságot, stb.
2019. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj hogy pasi vagy
2019. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Akkor épp ideje tenni érte, nem gondolod?


Elárulom a megoldást:


Vegyél elő egy papírt meg ceruzát.


Oszd el 2 oszlopra.


1 oszlopba írd le a problémádat (egymás alá, ha több van).


2. oszlopba írd mellé a megoldást


és Kezdj el cselekedni végre!

2019. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nekem csak 1 ember hiányzik. Igaz ő pszichopata de hát én az ilyeneket kedvelem! 😀 Már 60 alkalommal elvitt a mentő.
2019. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3 as ha olyan könnyü lenne cselekedni.
2019. dec. 15. 17:16
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

#5 :D most komolyan.. az a probléma, hogy nehéz?


Az életben a jó és fontos érő igen is meg kell harcolnod.

2019. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretek harcolni semmiért. Ha valami nem megy azt hamar fel adom.
2019. dec. 15. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne is lepődj meg rajta, hogy ilyen sz@rul érzed magad.


Nem is tudom, miért is vársz el társaságot magad köré, vagy szorosabb a kapcsolatot, ha nem teszel érte semmit?! Sült galamb nem fog a szádba repülni, ha még nem vetted volna észre.. és nem, nem érdekel, hogy "de hát másnak.." bla bla bla.


Csak te tudsz változtatni az életeden! Ha nem vagy hajlandó megmozdulni önmagadért, akkor igen, ilyen magányosan és sz@rul fog eltelni az egész életed.. sőt ennél csak rosszabb lesz. Stagnálás nincs az életben.. valami vagy fejlődik, vagy pusztul.

2019. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Régebben amikor próbáltam tenni akkor se változott semmi.Ugyan ott tartok.
2019. dec. 15. 17:42
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

nem próbálni kell, hanem csinálni. Túl rövid ideig csináltad, azért nem változott semmi. Reális cél minimum 1 év (edzés, tanulás esetén) és akkor abban az 1 évben kb csak ennek élsz. Vállalkozás esetén minimum 5 év.. és akkor kb 99%-ig ennek élsz.


1 próba meg nem próba. Le kell vonni a következtetést és legközelebb máshogy csinálni.

2019. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!