Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom az életem. Mit tegyek?

Utálom az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm is szakítani akar velem.Nem is értem miért volt velem.Gyakorlatilag nincsen senkim, barátok sincsenek.Mindig is utáltam élni.Feleslegesnek éreztem hogy meg születtem.van értelme élnem?
2019. nov. 26. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Ha azt akarod kiprovokálni, hogy mondjak neked öngyilkossági tippeket, amiatt nem elég, hogy rohadtul érzem magam, de ha megteszed, akkor még sittre is vágnak - akkor rossz lóra tettél. Ha azt akarod kiprovokálni, hogy sajnáljalak, akkor is.


Ha valami nem tetszik, akkor változtass rajta! Csak rajtad múlik.

2019. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk így.. én már csak a munkámnak élek :D
2019. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is volt barátnőd, akkor azért nem lehetsz olyan reménytelen eset. Majd lesz más, ahogy ő is lett. De ne legyél kapcsolatfüggő. Semmi bajod nem lesz, ha egy ideig egyedül leszel. Ne mástól függjön a boldogságod. Csináld a dolgokat (akár munka, akár tanulás). Szabadidőben foglalkozz valami hobbival, vagy sporttal, vagy akár valami pihentetővel, amitől jól érzed magad.
2019. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd jobbá. Csináld azt, amiben jó vagy, ne hagyd magad elnyomni.
2019. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!