Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mások is mindig várják, hogy...

Mások is mindig várják, hogy mikor lehessenek végre egyedül?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen gyűlölök emberek között lenni. Elviselni nem bírom őket. Egyedül élek anyámmal, apa régen elvált tőle.


Nem tudom miért, de ha hallom, hogy a vízforralót bekapcsolja anyám a konyhában szinte teljesen kikészülök. Olyan szinten idegesít, hogy nem tudok másra gondolni.


Csak akkor tudok kiteljesedni, ha egyedül vagyok.


Ha itthon van anyám, akkor pl épp tanulnék, de anyámnak épp akkor kell mennek segíteni.. Mindig a legrosszabbkor szól hozzám..


Utálok emberekkel beszélgetni. anyám állandóan kérdezget, hogy milyen volt ez, milyen volt az. Ha eszem valamit még arra is rákérdez, hogy "Melyiekt eszed"?


Nem tudom, hogy miért, de anyáám oylan szinten lefáraszt, hogy képtelen vagyok normálisan tanulni, vagy csak jólérezni magam. ugyanez van más emberekkel is.


tavaly nyáron 3 hétre anya elment a barátnőivel nyaralni. az a 3 hét alatt olyan jól éreztem magam, hogy nem is tudom elmondani!!!


egyszer év közben is elment, de akkro csak 2 hétre. a tanáraim is megjegyezték, hogy mintha más ember lettem volna! Mindenből 70%-al jobb teljesítményt nyújtottam.


Az biztos, hogy sosem lesz feleségem! se gyerekem. SENKI! Végig egyedül akarok lenni.


2020. márc. 22. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Az antiszociálisok igen, akik nem igénylik a társaságot
2020. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként engem is lefárasztanak az emberek, nem utálom őket, csak így érzem sajnos. Mondjuk nekem azért kell társaság, de én is elvagyok sokat egyedül. Introvertált vagyok inkább, nem antiszoci
2020. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Egy cipőben járunk. Nekem már olyan szinten elment a kedvem mindentől, hogy full besötétítettem a szobám és nem igazán törődők velük. Persze anyám egy nap 10 bejön a szobámba, mert a palijában nem bízik és az én szobámban rejtegeti a pénzét. Szokása, hogy villanyt kapcsol (igen, nyilván ezért sötétítek be, hogy ő villanyozzon), matat a fiókokban, majd kimegy és nyitva hagyja az ajtót minden egyes alkalommal. Nekem kell becsuknom utána az ajtót néha 5-10percenként, de ez még a jobbik eset, mert van, hogy a villanyt is úgy hagyja.

A kártyázási szokásaik pedig borzasztóak, nagyon hangoskodnak és rettentő irritálóak. Valamint úgy általában a reggel azzal szokott indulni, hogy tuti vagy kiborítja a kávét, vagy leejt valamit, vagy szimplán nem sikerül valami és max. hangerőn megy az Isten káromlás.


Szóval igen, én is inkább egyedül szeretek lenni.

2020. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Introvertált vagyok, de mindig is éltem valakivel: vagy a szüleimmel, vagy lakótársakkal, most pedig a párommal... Emiatt pedig megszoktam a közelségüket és akkor érzem magam kényelmesen, ha valaki mellettem van, általában úgy, hogy én csöndben elvagyok magamban mellette.


Nyugi, majd idővel rugalmasabb leszel.

2020. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Igen imádok egyedül lenni
2020. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hopp az lemaradt, hogy 16 vagyok. Mégis úgy érzem, hogy már annyi időt töltöttem emberek között, hogy abba bele lehet őrülni. Kezdek is. Az órákon az állandó zsivaj, 5 percből elmegy 15, mert a tanár késik (mindig) akkor elmegy 20 perc, mert csitítgatni kell a többieket, aztán a tanár meg elfelejti, hogy hol tartottunk, tehát amradt kb 5 perc tanulás.
2020. márc. 22. 20:40
 7/14 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Ezeket a barmokat ki nem állhatom légyszívesebben elköltöznék egy tanyára távol a férgektől
2020. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Barackoshányás ***** válasza:
84%
Nagyon szeretek egyedül lenni, de még így is azt érzem, hogy szükségem van társaságra... Heti egyszer néhány óra beszélgetés vagy ilyesmi kell. A heti öt nap suli viszont elképesztően lefáraszt, túl sok az ember, túl sok az ott töltött idő
2020. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Általában igen, de azért egy pici társasági igényem van, a családom közelségére, akiket szeretek, rájuk szükségem van. De a többi ember számomra is inkább csak teher. 19/L
2020. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Én olyan időszakban, amikor nem jártam iskolába, azt vettem észre, hogy a heti 40 ór munka + ebédszünetek már túl sok emberből és már a baráti kapcsolatok rovására megy.

Most esti egyetemre járok, így már túl is csordulok.


Ráadásul ezer érdeklődési köröm van és eleve agyalni is szeretek, így a szabadidőhiány is felőröl.

2020. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!