Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » SOS! Mit tegyek ha úgy érzem...

SOS! Mit tegyek ha úgy érzem egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az utóbbi időben nagyon egyedül érzem magam.Csak kamu barátaim vannak,a bff-em megutált mert egy csaj ellopta.A szüleim nem foglalkoznak velem.Akármit csinálok az nem jó.Van egy cicám ő az egyetlen aki szeret.Mindenki folyton gúnyolódik velem.Minden este úgy alszok el hogy sírok.Mondok egy peldát:osztálytáncot csinálunk.Már évek óta szertornázom.Nagyon sok akrobatikus mozdulatot tudok.Van egy osztály ribi aki utál.Addig kérte a tanárt még az a leghátsó sorba elküldött a magasak közé.(149 cm vagyok).Nem enged meg egy spárgát sem.A ribi csinálja az előrebognit stb-t SEGÍTSÉGGEL a fellepesen ahhol kb.1000 ember lesz.Gondolgoztam kilépem abból is😕Segítsetek légyszi!
2020. márc. 6. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy a ribi semmit nem tud csak úgy hogy felmegy kézenállásba aztán valaki átfordítja és felemeli hídból.
2020. márc. 6. 16:03
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
SOS! Mit tegyek ha úgy érzem egy szót sem értek???
2020. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs az egész suliban egy ember se akivel barátkozhatnál? Nincsenek klikkek az osztályban amihez csatlakozhatnál? Nálunk mindig volt valami csapat amihez hozzá lehetett csapódni.
2020. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben az évben kezdtem ebbe a suliba járni.Már mindenkinek megvan a baráti köre ezért engem utálnak.
2020. márc. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!