Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdek magányos lenni, mit...

Kezdek magányos lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátaim az idő során elkoptak. Van aki drogos lett és ezért nem tartom vele a kapcsolatot, van aki már intellektuálisan annyira más érdeklődésűvé vált, hogy ezért nem, nem találjuk a közös hangot.

Pár barátom azért még akad, de azért annyira nem rendszeresek már a programok vagy a beszélgetések. Beszélünk hetente pár órát kb.

Egy haverom pedig külföldre fog költözni...szépesen lassan elkopik mindenki akivel szociális életet tudnék ápolni.

Egyedül érzem magamat, ha még a jelenlegi barátaimtól is eltávolódom még ennyi sem lesz, mint most.


Levelezőtársam volt itt több is, jelenleg nincsen egy sem. A legutolsó ilyen partnerrel én vetettem véget a beszélgetésünknek, rossz szót nem tudok rá mondani(ezelőttiekre sem) kedveltem, de kisebb logikai összefüggések nem passzoltak, így nem éreztem őszintének, csupán megérzés volt, de mindegy is.

Párkapcsolatom nincs.


Valamiért már nem tudok annyira szoros kapcsolatokat kialakítani, hogy barátság legyen belőlük. Iskolás évekből és gyerekkorból maradtak meg. Egyetemista vagyok, itt kb a szociális életem nulla, bejárok az órára és jövök is. Max pár haverral dumálok az órák előtt/után/közben és ennyi. Már ez sincsen, mert bezárták az egyetemeket.


Hogy alakítsak ki új kontaktokat?


Nem akarom magányosnak érezni magamat....


2020. márc. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hobbidhoz kapcsolodó online fórumok, csoportok, chat, tinder, számítógépes játékok..
2020. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Anotalkot használtam, de 98% ratyiskodni akarna a maradék két százalékot meg várjam ki..


Tinder, volt jó néhány matchem amíg fent voltam, volt akivel lehetett beszélni, de a többség csupán a matcheket gyűjti, illetve instára a követőket, sok emberrel nem lehet ott beszélni, csupán instán, nekem amúgy nincs.

2020. márc. 27. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Itt is tudsz,bár itt is azert akadnak fura fazonok.Máshol most úgyse tudsz,marad a net.
2020. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Számítógépes játékok; Régebben játszottam leginkább, amíg tini voltam. Ma már, ha játszom is az 2-3 óra max. Nem akarnék inkább ebbe ismét belemenni, elég volt akkor.
2020. márc. 27. 17:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt nem igazán találtam fura fazonokat, pedig tényleg leveleztem innen pár emberrel. Egyébként ezek leginkább regény jellegűek voltak, tehát nem rövid pár soros üzenetek. Szerintem ezért is voltak nekem itt jó csevegéseim.
2020. márc. 27. 17:54
 6/10 808 válasza:
0%
Megtanultam, hogy az időnként ránk törő sötétség bármikor felülkerekedhet. De arra is rájöttem, hogy ki tudom bírni! Le tudom győzni! És közben megerősödtem. Okosabb lettem. Jobb. Minden szép és jó az én kis világomban.
2020. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 808 válasza:
0%
Az emberek mindig kapcsolatot létesítenek egymással: barátságokat, szerelmeket. De ezek az emberi kötődések folyton bonyodalmakat okoznak, mint például az elkötelezettség, az osztozkodás.
2020. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindig van ami bonyodalmat okoz, ez az élethez hozzátartozik. Tudni kell ezeket kezelni és a nehézségeket megoldani és megélni.

Az is bonyodalom lehet, ha nincsen kontakt ,de lehet kontaktból is származó nehézség.


Tehát az emberei kapcsolatok járhatnak nehézséggel, de ezek hiánya is. Nem véletlenül tőr rád néha ez az érzés.


Hiába érzed úgy, hogy megspórolod ezeket a kellemetlenségeket, ezeket nem lehetséges, hiszen az előbb magyaráztam meg azt, hogy mindenképpen lesznek. Jobb inkább ezekkel megküzdeni és szembenézni és nem félelmekkel, problémákkal együtt élni.


Ne a problémától való félelmeddel élj együtt, hanem nézz szembe vele, hogy ne a félelmeidhez menedzseld az életedet.

2020. márc. 27. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Énis magányos vagyok úgyanúgy mint te.
2020. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki beszélgetne, szívesen fogadom.
2020. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!