Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenkivel összeveszek, mit...

Mindenkivel összeveszek, mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
1 hónapja van párom, de már romokban a kapcsolatunk, folyton vita van, valahogy semmiben nem értünk egyet... :( Nem Ő az első, szóval kezdem úgy érezni, hogy valami nagyon nem stimmel velem. Barátaim nincsenek, szüleimmel meg nem vagyok valami jóban, bár velük nem veszekszem. Nem vagyok hisztis, sem nagyképű, egyszerűen csak senkivel nem találom meg a közös nevezőt. Próbáltam Facebookon is olyan csoportokba belépni, amelyek engem érdekelnek, és azon belül embereket megismerni, de vagy nem jelölnek vissza, vagy elküldenek 1-2 beszélgetés után. Mit tegyek?
2020. márc. 28. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Van elképzelésed mi lehet a probléma ?

Nem egyezik a véleményed a többi emberrel vagy úgy érzed esetleg nem látják teljesen jól a dolgokat ?

2020. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Is-is.
2020. márc. 28. 22:36
 3/15 anonim ***** válasza:

a sráccal nem igazán lehetsz 1 hullámhosszon az egyértelmű.

ha nem hallgatod meg,nem érdekel miért mondja amit mond és agresszíven reagálsz rá.

vagy fordítva,akkor eléggé egyértelmű szitu van.

persze ez csak 1 tipp.

2020. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Áh, nem vagyok agresszív, nyugodt természetem van. És végig hallgatom a másikat, másképp nem is lenne értelme az emberi kapcsolatoknak.
2020. márc. 28. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem szokott olyan érzésed lenni, hogy sok embernek van valamiről egy felszínes véleménye ami még ha nem is úgy van nem tudod őket meggyőzni az ellenkezőjéről ?
2020. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

oké:)

csak a hasonló problémával küzdő exeimből indultam ki.

ők meg egyből üvöltöttek a vége felé már:D

2020. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös, hát... Nem is tudom...
2020. márc. 28. 22:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha van kedved írhatsz kicsit részletesebben is privátba vagy ide.

Személyes dolog nem kell , csak általánosságban. Mi az amiben nem egyeztek meg ? Milyen témákban próbálsz embereket megismerni és mit gondolsz miért megy félre ?


Csak ha akarsz.

2020. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hat bakker, azt irod, h nem latjak szerinted jolna dolgokat. Akkor ne csodalkozz, ha vita van. Senki se szereti, ha semmibe veszik a velemenyet es ra akarnak valamit eroltetni. Eltudlak kepzelni: a te velemenyed a jo es a masike a rossz es te megakarod gyozni mindemaron a masikat. Az eszedbe se jut, h egyikotok velemenye se jo vagy rossz, hanem mas szemszogbol nezitek a dolgokat... Ilyen egy selejt embert... Egyebkent meg szemelyisegzavarok jellemzo tunete, h allandoan vita van korulottuk. Volt nekem is olyam munkatarsam aki mindenkit feltudott idegesiteninaz eroszakossagaval es a masik hatarainak mem tiszteletben tartasaval es mindenki utalta. Valszeg teged is utal mindenki, vagy ha meg nem akkor hamarosan fog. Surgosen valtoztatnek a helyedben, mert hipp hopp egyedul maradsz. De amugy most is mindenki csak talalgatmi tud... Miert nem veszed a faradsagot es irsz le 2 szitut amikor veszekedes alalkult ki? Nem egyszerubb lenne?
2020. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2 eset lehetséges:

- Olyan természetű vagy, hogy senki sem bír elviselni, nem jól kezeled az emberi kapcsolatokat és igazából az egészet magadnak köszönheted.

- Veled minden okés, csak a környezeted szerencsétlen és ezért szívsz.


Valamiért mindenki azt szereti gondolni, hogy az 2. kategóriába tartozik, de az emberek 99%-a ilyen esetben inkább az 1-be. Nálad az is eléggé erre húzza a dolgot, hogy összejöttél egy sráccal, akivel gyakorlatilag egyáltalán nem passzoltok, ergó, valószínűleg inkább valami felszínes dolog miatt választottad. Plusz próbálkoztál rengeteg csoportban és lányként biztos rengetegen betaláltak. Ha annyi emberből nem tudtál még normális beszélgetéseket sem összehozni, akkor szerintem gondolkozz el. Minden második tumblr tini hasonlóan magányos.

2020. márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!