Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti kibírnátok a karanténban...

Ti kibírnátok a karanténban teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hallgatom, hogy egy hős vagyok, stb. Nem értem... én megszoktam, mégis mindenki csodálkozik, hogy bírom. Nyilván hiányzik a család, de ez van.

Ti bírnátok?


2020. ápr. 6. 02:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs más választásom. Sokan vagyunk tök egyedül. Mondjuk nekem senki nem mondja hogy hős vagyok emiatt. Inkább csak aggódnak a mentális állapotomon, az meg csak idegesít.
2020. ápr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart az egyedüllét...

De most,hogy korlátozás van, legszívesebben csak jönnék-mennék.

De a kötelező karantén az más. Nyilván nem könnyű, de ennyit nem nehéz szerintem megtenni.

Én nem vagyok karanténban, de a nagyszülőkhöz sem megyünk, pedig a fiam rajongásig szereti őket. Nem vagyunk betegek, de így is hordozók lehetünk. Akaratlanul sem szeretnénk megfertőzni senkit.

Egyébként bírnám. Mert muszáj...

2020. ápr. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bírnám,folyton egyedül vagyok.
2020. ápr. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja, azért arról sem szabad elfeledkezni, hogy a mai világban nem nehéz kibírni egy olyan környezetben, ahol van telefon, tv, stb...

Azért ezek nagyban befolyásolják szerintem az egyedüllét fogalmát adott esetben.

2020. ápr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Kibírom. Dolgozok, netezek, dolgozok, tanulok, az exemre gondolok, pszichoterápiára járok.
2020. ápr. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pszichoterápiára, mi okból jársz és hová?

Én is járok,a betegségem miatt,nem tudok beletörődni,elfogadni.

2020. ápr. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Röhögve.

10 evet laktam egyedul kertes házban.

2020. ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En is egyedul vagyok, raadasul kilfoldon, messze Magyarordzagtol.

En is gyakran hallom, hogy hos vagyok, hat szerintem nem egy nagy teljesitmeny.

Amig ezzel megvedem a csaladomat es kornyezetemet, egyaltalan nem nagy ar erte.

I

2020. ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert mindig találok magamnak elfoglaltságot, sohasem unatkozom. Még így karantén idején is kevés nekem a 24 óra otthon, hogy mindennel kész legyek. Igaz kertes házban élek, így könnyebb. De ha egy kis lyuk panelban élnék, akkor is tudnék mit csinálni. Kiolvasnám végre az összes könyvemet, Tanulnék valami különleges nyelvet online. Vagy arcmaszkokat varrnék, barkácsolnék, bármi....
2020. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem van kutyám,szomszédaim,nem vagyok egyedül.Tegyük fel ha nem lenne netem,meg telefonom,az se érdekelne.Kis udvar van,hogy levegőn legyek,mindig lenne mit takarítani,könyvem is van,amit nem olvastam.Aztán a felesleges dolgokat mindig kutatom amit ki kell dobni,már nem kell.Van 1-2 virágom,kaktuszom,azokban például gyönyörködni is tudok :)
2020. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!