Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy dolgozzam fel hogy lány...

Hogy dolgozzam fel hogy lány létemre majdnem 90 kiló vagyok és nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
178cm magasságom mellé 89kg vagyok ami már túlsúly. Nagyon kövér vagyok és egy fiúnam sem tetszem. Sokan mondják hogy aranyos az arcom de a vastag combjaim meg a nagy hasam miatt sosem lehet barátom. Egyedül fogom leélni az egész életemet mert nincs olyan fiú aki összejönne velem. Már ahhoz sincs energiám hogy fogyózzak mert úgyis kövér maradok :( 18/l
2020. ápr. 14. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy fogsz egyedül maradni, nyugi. Ebben a korban még nagyon felszínesek a kapcsolatok, majd 25-26 évesen megtalál az aki úgy szeret ahogy vagy.
2020. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy kicsit odafigyelnél arra, hogy ne zabálj és mellé elkezdenél mozogni, egy éven belül nem túl sok erőfeszítéssel és mindenféle koplalós diéta nélkül is simán leadhatnád a felesleget. Ja, hogy ehhez lusta vagy? Akkor nem tudlak sajnálni. Egyébként úgyis lesz majd valaki, aki elfogad ilyen önmagára teljesen igénytelen, lusta nőként is.
2020. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Az kemény. Mozdulj meg!!!
2020. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Inkább le dolgozd, ne fel
2020. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem butaság, hogy így gondolsz magadra.

Először is, simán van olyan férfi ,akinek tetszik a te alkatod.

Ami miatt érdemes megfontolni, hogy teszel magadért az az, hogy ha te nem tudod megszeretni így magad, akkor elégedetlen leszel és azok az emberek ritkán jókedélyűek.

Egy vidám, elégedett, de túlsúlyos ember is lehet boldog, akár egy nagyon csinos alkatúnál is boldogabb. Szóval ne keseredj el!

Nem kell nagy célokat kitűzni, csak mindig egy picit.

Ha szeretsz eszegetni, akkor egyszerű módja az étvágy csökkentésének, ha megpróbálsz napi 3-4 liter vizet meginni.

Sokkal kevesebbet fogsz enni,mert elég teltség érzetet ad.

Javaslom egyébként a kalóriabázis nevű oldalt is,ha nem akarsz napi szinten kaját méricskélni, akkor csak próbáld ki pár napra.

Azért érdekes ez a dolog, mert pl amikor eszel..bármit is és látod a bevitt kalória mennyiségét és ha mozogsz mellette látod azt is ha rögzíted az adott mozgás mennyiségét, hogy mennyi kalóriát égettél el vele...

Nekem ez elég hatásos volt. Nem az evésről szoktam le, csak többször ez miatt nem nyúltam rágcsálni való után..

Ha viszont úgy érzed hogy az evésről nehezebb lemondanod, akkor mozgással kellene kompenzálnod.

Természetesen az az igazi, ha mindkettőre tudsz figyelni, de ezt a legnehezebb megtanulni.

Ezért próbálj kezdésnek olyat választani amit neked könnyebb betartatni. Ha látod az eredményt, akkor könnyebben tudsz magaddal szemben szigorúbb lenni akar evés, akár mozgás terén.

Semmiképp ne add fel ,mert a te súlyod nem olyan borzasztó túlsúly.

A másik fontos dolog, hogy akár kereshetnél is magad mellé valakit aki társ lenne ebben. Még akár ezen az oldalon is.Sokat számít, ha valakivel biztatni tudjátok egymást vagy van egy egészséges versenyszellem..

Remélem sikerül:)!

2020. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Sírni könnyű meg picsogni, ahelyett hogy fogyókúrázni kezdenél... Unokanoverem is ezért bunkó meg flegma velem, mert én szép vagyok és csinos, ő meg egy malac és nem tud lefogyni mert nem is akar...
2020. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
180/100 kilósan elvett a férjem. A személyiségen nagyon nagyon sok múlik.
2020. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

18 éves vagy, nem 70.

Egy csomó túlsúlyos nőnek van párja, aki szereti és szépnek találja őket.

18 évesen ne mondd már nekem, hogy beleuntál meg belefáradtál az életbe :D

Két dolgot tudsz csinálni:

1. elfogadod, sőt, megszereted magad úgy, ahogy vagy.

2. ha az első nem sikerül, és nagyon nem szeretsz túlsúlyos lenni, akkor lefogysz egészségesen sporttal és egészséges étkezéssel, nem trendi fogyókúrákkal.

2020. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
84%
És mi lenne ha elkezdenél mozogni? Ha azt az energiát amit most az önsajnálatban lubickolással töltesz, sporttal töltenéd, már rég nem lennél kövér.
2020. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

"Már ahhoz sincs energiám hogy fogyózzak mert úgyis kövér maradok"


Ha így állsz hozzá a korral csak rosszabb lesz a helyzet és nagyom hamar elérheted az extrém túlsúlyt, ahonnan már nagyon küzdelmes lesz visszatértni, és az egészségednek is sokat fog ártani. Keress fel dietetikus szakembert akivel közösen ki tudod alakítani a megfelelő diétát, és persze tartsd is be.

2020. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!