Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A pszichologusok dolgoznak most?

A pszichologusok dolgoznak most?

Figyelt kérdés
Mar amugy is reg elkellett volna mennem szakemberhez, mert nem nagyon birok kijonni egyedul a depressziobol, de most, hogy nem mozdultam mar ki itthonrol tobb, mint egy honapja, mar kezdek teljesen tonkremenni lelkileg. Nem tudom mar semmivel elnyomni a gondolataimat, a fajdalmakat es mar nagyon nem birom. Lehet most pszichologushoz menni, vagy mindenkeppen varnom kell?
2020. ápr. 19. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
meg kell kérdezni van-e ügyelet
2020. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Online lehet. Az itt lévők most krízissegítséget nyújtanak ingyen, az gyorssegélynek jó, de csak egy pár alkalom. [link] Hosszú távra olyat keress, aki a te településeden vagy környékén rendel, mert majd személyesen tudjátok folytatni.
2020. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 # -es Jót írt ! Azaz, megnéztem az oldalt és rengeteg Pszichológus közül lehet választani, ez nagy segítség annak aki igényli.

Egyébként, a google segítségéves sok Pszichológust lehet találni , akik pl. Skype - n vagy telefonon keresztül adnak segítséget.

Keresd pl. így : Online pszichológus

Ja és ne feled !

Te vagy a gondolataid ura !

Te parancsolsz a gondolataidnak és nem a gondolataid parancsolnak neked!

2020. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!