Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem szólítanak le a lányok,...

Ha nem szólítanak le a lányok, ha nem akarnak velem szemezni, sőt rám se néznek az azt jelenti hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Sok lányt látok az utcán,buszon,villamoson és úgy vettem észre hogy nem igazán akarnak szemezni.Ha véletlenül rám is néznek akkor sem azt látom a szemükben hogy jó pasinak tartanának.Vagy az hogy rám se hederítenek még nem jelenti azt hogy csúnya vagyok?
2020. ápr. 30. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagosság még nem jelent csúnyaságot. Vígasztaljon a tudat, hogy a csúnyákat is meg szokták nézni, nem is akárhogy :)
2020. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, alaphelyzetben nem érdekled őket, tehát csinálnod kell valamit, hogy felfigyeljenek rád.
2020. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem.

Én mondjuk rohadt jól nézek ki és én se tapasztalok ilyet, csak ritkán :P


Egyszerűen a jó csajokkal akarsz szemezni meg ilyesmi de nekik meg bőven van akivel tudnának ha akarnak tehát veled azért nem mert nincs benned olyan különleges dolog ami senki másban nincs meg. Tehát jól nézel ki de csak ennyi valószínűleg. Vagy valami ilyesmi :P


Am az is lehet, hogy csúnya vagy de ezt az ember tudja magáról ha tükörbe néz. Vagy küldj egy képet megmondom :D

2020. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 és ha jóképű lennék,akkor már alaphelyzetben is érdekelném őket?
2020. ápr. 30. 14:50
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 de Te lány vagy?Vagy fiúként mondod hogy rohadt jól nézel ki?
2020. ápr. 30. 14:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok :D

Jó nem nézek ki rohadt jól de átlagosan és ha van egy kis önbizalmad tehát ha elhiszed magadról akkor az is látszani fog és plusz pontokat ad.

Lehet most is jóképű vagy. De sokan vannak akik jóképűek. Ha azt akarod, hogy sokan megnéznek akkor különlegesnek is kell lenned.

2020. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Látod, hogy megy ez? Fő az önbizalom. Ilyen írások után #3-ast még látni se kell, a csajok már tolják a privátot :D
2020. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyan rossz hogy nem kapok tőlük még egy mosolyt sem.Meg hozzám se érnek pedig a buszon lenne rá alkalmuk.
2020. ápr. 30. 14:59
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért visel meg ez téged ennyire.

Én egy futó pillantásnál a helyes srácokra se szenteltem többet, leginkább azért, mert nem szerettem volna kínos helyzetbe hozni egyikünket se, hiszen a folytatás nem volt képben, de még inkább, mert mindig volt valami, amivel foglalkoztam utazás közben. Egy könyv, egy film, valamilyen zene.

A külsődet nem az alapján kéne megítélned, hogy hányan néznek meg a tömegközlekedési eszközön, ahol az emberek 99% nem mások nézésével foglalatoskodik.

Egyébként mégis miért kéne hozzád érniük? Jézusom. XD

20/L

2020. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#14.50 Igen. Persze aki nagyon zárkózott, annak nincs könnyű dolga akkor sem, ha jóképű.
2020. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!