Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem kezdeményeznek, nem...

Ha nem kezdeményeznek, nem szólítanak le lányok, nem látom a rohadt jeleket sem, akkor ez azt jelenti, hogy csúnya, taszító fiú vagyok vagy még mindig nem jött el az egyenjogúság, amikor a lányok is kezdeményeznek a fiúknál?

Figyelt kérdés
Amúgy olyan volt csak, hogy még régebben, amikor a facebookot használtam és volt kint képem és kiírtam, hogy ismerkednék írtak rám lányok, de mind az ország másik végéből, így sosem lett semmi, de mióta leszedtem a képeimet, mert rájöttem, hogy ennek így semmi értelme, hisz kinek kéne egy ország másik végében élő kapcsolat, amikor semmi pénze az embernek utazásra stb, azóta egy lány sem kezdeményez nálam most már ez is elveszett és gyakran hiányzik, néha gondolok rá, hogy újra kitszek pár képet, de hát tudom, hogy úgyis csak az ország másik végéből sokszor nekem nem bejövős lányok tapadnak csak rám, így végülis ugyanott vagyok, mintha senkinek sem kellenék. Ha lenne pénzem és munkám szívesen utaznék én, ha találnék olyan láynt, aki valóban bejön és megérdemli, hogy megtegyem érte és ő is tisztel és szeret annyira, hogy lejön értem időnként, de így most jelenleg erre semmi lehetőségem és értelmét sem látom. A környéken viszont hiába látok nagyon sok aranyos lányt, ha vagy nem akarnak ismerkedni vagy jellemre nem szimpik, de ennél is jobban zavar, hogy nem adnak nekem semmi jelet, hogy szabad a pálya, hogy kezdeményezhetek náluk. Kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy magamba zuhanok és depressziós leszek már meg, hogy nem kellek senkinek sem, hogy ronda vagyok nagyon. Ja igen és tényle az is bosszant, hogy csak nyamvadt képek alapján kaptam olyat, hogy helyes, cuki vagyok, de élőben még egy lány sem mondta ezt nekem, talán tényleg csak képem vagyok helyes és azért nem kezdeményeznek a lányok a környéken, mert ők már tudják, hogy én ronda vagyok valójában, ezért nem kell Hajdú-Biharban senkinek sem?
2013. nov. 7. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj az egyenjogúsággal, hogyha az tényleg eljön, akkor az természetes lesz, hogy a lányok egy hatalmas felcsatolható műpénisszel megmasszírozzák a prosztatádat.
2013. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Nem, aranyom, az egyenjogúság nem erről szól :)
2013. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Az egyenjogúság a mai értelemben arról szól, hogy a nők minél több jogot kapjanak.

Az senkit nem érdekel, hogy nekünk kell kezdeményezni, nekünk kell fizetni, nekünk kell ajtót nyitni, ha háború van minket hívnak, ha válás van mi látjuk kevesebbet a gyereket, ha nemi erőszak vádja van a női vádlónak a szava ér többet és még sorolhatnám.

2013. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tibohr ***** válasza:
Hát ha Hajdú-Bihari vagy ne csodálkozz :(
2013. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 Köszi, édesem, hogy szóltál, teljesen azt hittem, hogy erről szól, ezért is írtam ezt :)

Sokkal jobban érzem magam, miután most kiderült, hogy igazából nem is erről szól :)

:)

:)

2013. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!