Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz gondolatok...

Nagyon rossz gondolatok járnak a fejemben?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rossz dolgok járnak az eszemben egy ideje.

Magányos vagyok, nincs barátnőm, családommal nem tartjuk a kapcsolatot, barátaim is olyanok hogy akkor vesznek észre ha valamire szükségük van, vagy esetleg már senki sem áll velük szóba. Nagyon nagy stresszel jár a munkám és emiatt illetve a magány miatt csak átvergődök a napokon. Közben szorongás és depresszió gyötör. Ha szabadnapos vagyok akkor a legtöbb esetben nem is tudok egésznap megszólalni sem. Nincs kihez. Teljesen egyedül vagyok... Nem tudom örömöm lelni a hobbikban semmi sem okoz örömet. Nagyon rossz dolgokra szoktam gondolni. Arra hogy felakasztom magam mert nem tudok így élni. Soha egy lány sem vesz észre, semmi pozitív visszajelzést nem kapok tőlük. Csak arra lenne szükségem hogy szeressen egy. De semmi esélye ennek.

Nem tudom leküzdeni sehogy sem azt hogy meg akarom tenni mert nem látom a kiutat ebből a pokolból... Van rosszabb az életben annál hogy az ember teljesen magára marad?


2020. máj. 1. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hallgasd meg a főnix szemináriumot. Nekem sokat segített, amikor padlón voltam. A másik, ha szereted a zenét akkor szerezd be a kedvenc hangszered és hajrá... El sem hiszed mennyire megváltoztat és elfeledteti a negatív érzéseket, gondolatokat. Ne is késlekedj, ne pazarold a perceidet rossz gondolatokra, azok el fognak múlni!
2020. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Légy szíves nyugtass meg, hogy a HAVI FIZETÉSEDET RENDESEN MEGKAPOD - ÉS IGÉNYLIK A HELYTÁLLÁSODAT A FŐNÖKÖD A KOLLÉGÁID! :)


Próbáld meg egy kicsikét optimistább szemmel nézni az életet - tudom, mondani könnyű. De hát mindenkinek a maga keresztje a legnagyobb.


Családoddal miért nem tartjátok a kapcsolatot? Mit "vétettek" ellened, ha szabad érdeklődni?


Hány éves vagy mindehhez?


Mit jelent az, hogy a munkád "nagyon-nagy stresszel" jár? (Koronavírusos betegekkel vagy közvetlen kontaktusban - egészségügyi személyzethez tartozol?)

2020. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy így érzel. Átérzem a problémád.

A halálra semmiképpen ne gondolj, az semmit nem old meg.

Viszont, ha sehogysem tudod leküzdeni a gondolatot, akkor lehet nem árt, ha elmész egyet egy szakemberhez (egyáltalán nem szégyen az, rengeteget tud segíteni).

De mindenképp tudatosan próbáld elhessegetni azt a szörnyű gondolatot, ne merülj el benne!!

Ha ebben a helyzetben kitartasz és nem adod fel; az megmutatja, milyen erős is vagy igazából! Van egy ilyen idézet is 'Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy mekkora pofonokat viselsz el miközben csak mész előre'.

És ez nagyon is igaz!

Ha a hobbijaid már nem okoznak örömet, próbálj ki új tevékenységeket; tűzz ki új célokat (pl. megtanulsz valami új dolgot). Keresd az élet apró örömeit, kirándulj, gyönyörködj a tájban, olvass, egyél finomakat, sőt akár valamit sportolhatnál is.

Ha így teszel meg fogod lelni a boldogságot hidd el! És ha kiegyensúlyozottabb leszel, az kiül az arcodra és a lányok is észre fognak venni. A kisugárzásod nagyon sokat számít.

A boldogságodat magadtól tedd függővé, ne más emberektől és semmiképp se a lányoktól!!

Ha erre rájössz, hogy csak rajtad múlik és fejben dől el, akkor már nyert ügyed van. Meglesz a várva várt barátnő is csak nem szabad rágörcsölni. Egyenlőre magadért tegyél mindenekelőtt, hogy kijöjj a gödörből és utána jöhet ez a téma.

Ne add fel, igenis erős vagy!! Ki fogsz ebből jönni:)


22/f

2020. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Futni minden nap. Legalább fél órát és nem megállni, utána egy adag glutamin+bcaa. Ez majd rendbe tesz. Kezdj neki ma!
2020. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi az a glutamin +bcaa?
2020. máj. 1. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Hány éves vagy? Paramétereid? cm? kg? Utána adok tanácsot.

2020. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
31/173/85
2020. máj. 2. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Hááát,....kérdező, paramétereid alapján nem tartom teljesen reménytelennek a helyzeted! Korod szerint még fiatal vagy, bármi lehet. Magasságod meg nem pl.: 160cm. (akkor nehezebb lenne).


Először is, ne akaszd fel magad, mert drága a kötél.:-) Most hirtelen nem is tudom hol lehet kapni kötelet? Pennyben talán? Vagy tescoban? Én nem emlékszem, hogy lehetne kapni, pedig tegnap voltam pennyben és vettem egy babfőzelék konzervet és egy lencsefőzelék konzervet. De, kötelet nem láttam.


Na, végül is, pontosan mire vágysz? Ja, hogy dugnál egyet vagy többet is. Feltételezem, alkalmi futó numerát ha megejtenél, már mindjárt máshogy látnád a világot, lehet még komoly unalmas kapcsi sem kellene egyelőre.


Hidd el, nem vagy egyedül ezzel a problémával. Múltkor feltettem itt egy kérdést, hogy kinek hány barátnője volt eddig? Hát ne tudd meg, hányan és mit válaszoltak!


20-an írtak, ebből 15 főnek még soha nem is volt barátnőjük....brrrr és életkorban huszonévesek voltak a válaszolók.


Namármost a nőknek hidd el csakis a külső a lényeg 90%-ban! Ez szomorú, saját magukat minősítik a nők, így is választanak partnert a nők ezért van ez a sok válás Magyarországon!


Ami kell a nőknek, légy min 180-185cm magas, ez az alap! Ha ez megvan, legyen divatos körben jó rövidre levágott hajad, jó ruhád és jó kiállásod! Erre buknak a nők!

A rendes, normális faszikat le sem szarják! Szomorú, de ez van!


Most, hogy 173cm vagy, ettől ne keseredj el. Örüllj, hogy nem 160cm vagy. Ebből indulj ki.

Légy laza, légy kicsit "paraszt", légy bátor, rúgj beléjük, le is köphetsz valakit, légy férfias!

A kiszemelt nőt, meg hívd meg egy kávéra! Végül is ennyi kezdetnek. Ha visszautasít, köpd le! Menny tovább! Ne állj meg! Még bele is rúghatsz! Hidd el, ez kell a nőknek!


A normális, "etyepetye" rendes korrekt faszikra fel sem figyelnek!


De, ajánlom előtte inkább bulizz egyet! Nem kellenek oda még haverok sem! Whiskeys üveg a zsebbe....húzd meg, viafrát dobj egyet...pár ezer ft a zsebbe és menj a népligeti discóba! Nézz ki egy ribit és dugd meg hátul a padon!!Szop@asd meg!! :) Ez kell ide! (majd ha nyitva lesz).


Utána hidd el, már bátrabban hívhatsz kávézni egy nőt! :)) Szép napot!

2020. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mekkora degenerált vagy utolsó... Biztos olyan állat vagyok aki leköpdösi a nőket... Nem nem numerázás kell. Az a kép amit lefestettél a Whiskys üveggel együtt már tényleg egy olyan valakit formál akit joggal kerülnek a nők. Nagyon 8 osztályos szint...
2020. máj. 3. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Hidd el nem így van,ahogy te gondolod! A való életet írom! Sajnos ilyenek a nők! A "kicsit rosszfiukat" keresik. Azokat tartják férfiasnak. Partnert is így választanak!


Ha nem változtatsz magadon, enyhe túlsúllyal,depressziósan, önbizalomhiányosan sírsz, hogy:


-Uramisten! Ilyen pasi karjaiba, amilyen én vagyok, miért nem omolnak a nők?

-De, hisz depressziós vagyok, tehát jó pasi vagyok!

-Na akkor inkább veszek kötelet!


Az ilyen hozzáálással, ha nem teszel semmit annak érdekében, hogy "tessél" a nőknek, még 2 év múlva is itt fogsz sírni és 5 év múlva is! A helyzet nem változik.


A nők szelektálnak,a nők választanak!!

Azt válasszák, akire felnézhetnek! Azt válasszák, aki férfias és biztonságban érezhetik mellette magukat!

Sajnos a külsőség a magasság, kisportoltság alapján választ sok nő!


Ezek kemény szavak! De, hidd el ilyen az élet!


Inkább választanak egy számukra "férfiasabb" magasabb, agresszívabb, bátrabb (még aki köp egyet),azt is elnézik pasit.Mint egy rendes,udvarias, jólnevelt, őszinte krapekot.

2020. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!