Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Számotokra mi tenne vonzóvá...

Számotokra mi tenne vonzóvá egy barátkozós, ismerkedős facebook csoportot jelenleg magányos fiatalok számára?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen csoportom és szeretném, ha aktívabban működne.

2020. máj. 2. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a netes ismerkedésben látom a magányra a megoldást, így nem tudnád vonzóvá tenni a csoportot semmivel sem a számomra. Nem tudom mi a megoldás a magányosságomra, az internet viszont semmilyen formában nem segít, amíg az emberek csak neten akarnak beszélgetni, nem pedig kimozdulni a való világba, még vírusmentes időkben sem. Biztosan velem van a probléma, amiért soha nem sikerült a neten ismerkednem, én még "régimódi" vagyok, nekem kell a személyes kontakt, nincs igényem a netes beszélgetésre, ismerkedős csoportokra, meg a találkozás előtti "kötelező" több hetes online ismerkedésre. Személyesen pedig nem tudom hol lehetne egy magamfajta embernek ismerkedni, ezért évek óta magányos vagyok.
2020. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha szigorú feltételek közé van téve a beléptetés, és ezt az adminok is komolyan veszik.

A legtöbb ilyen oldal lepusztult képet mutat, mert minden gyütt-ment, 6. osztályban kibukott idiótát felvesznek, aztán a csoport csak arról szól, hogy egy rib🤫nc kirakja pics🤭ját, és várja a like-okat. Valami színvonalat meg kellene követelni.


Esetleg még lehetne érdeklődési körök szerinti ismerkedős csoport is.

2020. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Egyessel egyetértek, kettesnek meg igaza van.


Mert még HA ki is próbálnám, jó lenne egy színvonal, nem a 30 éves 8 osztályos kőművesek, meg csitri ribizlik között válogatni. Azt hiszem be lehet állítani, hogy engedélykéréskor kelljen írni, na oda mehetne egy bemutatkozó szöveg, amit értelem és helyesírás alapján lehetne szűrni, hogy lehetőleg a normálisabbak kerüljenek be.

2020. máj. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!