Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek, hogy egyedülmaradok?

Félek, hogy egyedülmaradok?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ha közelebb kerülök egy sráchoz (nem szexuális téren, hanem sok beszélgetés és ismerkedés terén), akkor mindig futok egy "másikhoz" vagy vissza egy előzőhöz, utána meg bánom, hogy elbarmoltam, pedig milyen jó lett volna. Körülbelül ebből áll a szerelmi életem. Életemben egyszer voltam szerelmes, de akkor úgy éreztem, hogy ő az addigi életem nagy szerelme. De nyilván mikor? AMikor már megbeszéltük, hogy hanyagoljuk az egészet és maradunk barátok.

Nem tudom, mit kéne tegyek. Az élet más területén is felfigyeltem erre a "viselkedésemre" (ha szabad így mondani), de azokat már kinőttem, hamar elfelejtődtek. A szerelmi, kapcsolati dolgok nem.


Borzasztó nagyképűnek érzem magam, akihez senki se jó. De ezen szeretnék változtatni, de sajnos nem tudom, hogyan induljak neki.


Tudna valaki tanácsot adni, segíteni ebben az ügyben?


Köszönöm!

21L



2020. máj. 3. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Szia . 21f vagyok. Èn adhatok tanàcsot neked. Priviben is ha akarod.
2020. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Majd ha agyilag is felnősz és eldöntötted, hogy mit is akarsz csinálni, akkor nem fogsz ilyen gyerekesen viselkedni.
2020. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
semmi meglepő nincs ebben, egy éretlen hipergám ribizli vagy, majd kinövöd, bár lehet, hogy nem
2020. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajat magad allsz a boldogsagod utjaban, vagy tenyleg annyira valogatsz (mert megteheted) hogy mindig azt hiszed lesz jobb, es sose vagy elegedett azzal amid van, vagy vmilyen tudatalatti buntudat miatt bunteted magadat.


Ha lekozelebb dontest kell hoznod legyel magyon megfontolt gondold at h mit is akarsz igazan es aszerint cselekedj.

2020. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolag tévesen làtod.
2020. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

26 éves srác vagyok és még nem volt senkim, hozzám képest a szerelmi életed irigylésre méltó.

Két dolgot látok az esetedben, vagy nem találkoztál még soha senkivel aki igazán megfogott volna vagy egyszerűen az az alkat vagy aki nem tud hosszútávú kapcsolatot fenntartani.

Igényed is van arra, hogy legyen hosszú távú kapcsolatot vagy jó ez így neked?

2020. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Igen, valóban éretlennek érzem magam még ebben a témában.

Van hosszútávú párkapcsolat igényem! Szeretnék gyerekeket, vinni őket majd a suliba, eljárni családostul biciklizni meg kempingezni:)


#5 melyik részét látom tévesen utólag?

2020. máj. 3. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Egy átlagos kislány vagy, nincs benned semmi különös. Majd felszed pár jóképű harmincas csávó akik aztán ki is dobnak és majd 28-30 évesen rájössz hogy mégis inkább egy átlag srác kellene neked. Akik persze a barátzóna miatt már sz*rnak rád.
2020. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8.-as durván frusztrált vagy
2020. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8# miért baj ha valaki a jokepu sracokat szereti?

Neked talan a ronda nok kellenek?

2020. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!