Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félelmetesek a szép...

Miért félelmetesek a szép nők? Vagy csak én félek tőlük?

Figyelt kérdés
Félek odamenni egy szép nőhöz ha ismeretlen számomra.Hogyan lehetne leküzdeni a félelmet?Kevés olyan dolog van,amitől annyira félnék mint a szép nőktől.Persze tudom,a szép nők is emberek,Nem pedig tárgyak.
2020. márc. 5. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi számomra meg a jóképű pasik a félelmetesek. ezzel szerintem kb mindenki igy van, aki átlagos, vagy átlagosnak érzi magát.
2020. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ne a legszebb nőkhöz menj oda :) még a legprofibb Casanovákban is van egy kis félsz amikor nagyon jó nőkhöz mennek oda, vagy olyanhoz aki fontos számukra és nagyon tetszik nekik. Ez természetes emberi tulajdonság.
2020. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt sem szeretem ha egy szép nő szolgál ki a boltban olyankor mindig feszült vagyok.Az a jó,ha öregasszonyok vagy férfiak az eladók,akkor nyugodt vagyok.
2020. márc. 5. 23:45
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Azért fosol tőlük, mert kevés vagy hozzájuk. Mert nincs lóvéd.
2020. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is tartok tőlük, mert tudom, hogy egyből helyben hagynak. Mit lehet tenni? Figyelni, hogy milyen a személyisége, a stílusa. Ha hasonló, közel azonos a személyisége, akkor jobban van rá esély, hogy befogad. Ha nem, mondjuk domináns, akkor érezz benne kihívást, és a saját magad fejlesztése szempontjából is érdemes néha megközelíteni egy-egy ilyen nőt. Mit veszíthetsz?
2020. márc. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nem félek tőlük, mert nem is akarok tőlük semmit.

Alapból ez a hozzáállásom hozzájuk, volt viszont, hogy rajtuk látszott, ők akarnak valamit. Na akkor elkezdtem nagyon kényelmetlenül érezni magam.

2020. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért félelmetesek, mert olyan mintha egy másik fajhoz tartoznának. Mindig túlságosan rendben van mindenük, a ruhájuk, az illatuk, az arcuk, és ehhez képest nyugodtak, kedvesek, tudják hogy kell viselkedni. Tényleg gyanúsak! Én nem félek, de azért kicsit óvatos vagyok velük. Lehet, hogy belelátnak a gondolataimba, vagy csak mert látszik, hogy zavarban vagyok előttük, és észreveszik. Tudják! Tudják mi zajlik le az emberekben ha találkoznak velük. Még a mozdulataik is mások, áramvonalasabbak, finomabbak, a legegyszerűbb dolgokban is, ahogy elveszik a pénzt, adják a visszajárót, te meg ott közben azon aggódsz, hogy bármilyen tiszta és normális vagy, egy kicsit mindig büdösebb és szerencsétlenebb vagy az aurájuk erőterében. :D Persze hogy félelmetesek! Az ember alapjáraton kicsit szagos, szőrös, göcsörtös és furcsa, de ők nem, ők meg vannak konstruálva, természetellenesen rendben vannak. De nem azért mert szépek, minden ember szép, hanem mert rendellenesen rendben vannak. Az ilyenektől pedig azt várja az ember, hogy előbújik a csápja, vagy esténként átváltozik, mondjuk teliholdkor. Erről szólnak a rémtörténeteink, a sellők, szirének, boszorkányok, rókatündérek, vámpírok, fúriák akik mind csodálatosak addig, ameddig el nem kapnak maguknak. Úgyhogy rettegj ha egy tökéletes külsővel megáldott emberi lénnyel találkozol, mert tutira nem igazi ember! Sose engedd őket énekelni, vagy rövid kis versikéket szavalni, ismeretlenül az ágyába rángatni, abból csak baj lehet.
2020. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez annyiról szól hogy meg akarsz neki felelni értelmetennek tartom a fenti kisregényt.


attól félsz hogy valami olyat csinálsz vagy úgy szólalsz meg ami nemtetszik neki.

ők is emberek lehet hogy sokat foglalkozik a kinézetével de attól még csak ember.

2020. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
a szép nők belül rondák
2020. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!