Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet hogy itt tartunk...

Hogy lehet hogy itt tartunk 2020-ban hogy nehéz munkahelyet, meg nehéz társat találni is?

Figyelt kérdés
Már meg kellett volna hogy oldódjon a munkanélküliség és a társkeresési problémák is.
2020. máj. 5. 01:11
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
71%

Öhm, ezek mindig is nehezek voltak és a technika fejlődésével pont hogy nehezedniük kell, picit el vagy tévedve. Egyre kompetetívabbnak kell lenni, egyre helytállóbbnak kell lenni, egyre több tudással kell rendelkezned hogy ne ess ki a versenyistállóból. Törekedni kell a tökéletességre. Melyik programozó cég akar felvenni egy Rozi nénit, aki teljesen analfabéta az informatikához. Melyik Burger King akar fizetni krumplisütésért sokat ha ezt a Rozi néni is megtudja csinálni. Igenis csak a felső pár százaléknak adadik meg könnyen munkahelyet találni. A többiek akik le vannak maradva pedig szenvedjenek ezzel, vállalják el az alja munkát.

Párkapcsolat igazából pont ugyanez. Ki akar a csúnya Rozikával vagy a csúnya Jakabkával összejönni? Senki, szenvedjenek meg a párkapcsolatért mindenki. Aki inkompetens, annak jut a csúnya réteg vagy az örök magány.

2020. máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Az ember azt gondolná itt az internet és könnyedén lehet munkát és társat találni is és nem.Pedig ki sem kell már mozdulni ahhoz itthonról hogy új embereket ismerjünk meg.
2020. máj. 5. 01:26
 3/59 Miss Endzsi ***** válasza:
41%
Nem unod?
2020. máj. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
#1 én meg pont úgy látom nem fejlődünk.Az internettel lehetőséget kaptunk rá hogy könnyebben találhassunk párt,de mi köszönjük nem kérünk belőle.Ragaszkodunk a mi jól megszokott nehéz utunkhoz.Majd elmegyünk disco-ba meg házibuliba pasizni,csajozni mint a 90-es években.Erre is szoktak engem is biztatni,hogy személyesen ismerkedjek.
2020. máj. 5. 01:35
 5/59 A kérdező kommentje:
Miss Endzsi nekem az a bajom hogy nem látom hogy előrelépnénk vagy haladnánk a korral.
2020. máj. 5. 01:38
 6/59 anonim ***** válasza:
79%
Pedig van előrelépés, de globálisan. Ma már kevesebben halnak éhen vagy fagynak meg. A szexnek meg a munkahely minőségének ezekhez képest alig van jelentősége. Van fejlődés, de a fontos dolgokban, nem a luxusigényekben. A fontos az életben maradás. A luxus az örömök.
2020. máj. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
#6 én most Magyarországra gondoltam hogy itt nincs előrelépés.Az ember azt gondolná,fölmegy a netre és válogathat a munkahelyek és a csajok között.Ehhez képest se a munkahelyek nem jeleznek vissza,és csak minden 50.lány válaszol az üzenetekre.
2020. máj. 5. 02:03
 8/59 anonim ***** válasza:
97%
Mert a munkakeresés, a párkapcsolat és az évszám között az égvilágon semmi összefüggés nincs.
2020. máj. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretnék negatív lenni, de sajnos ez a probléma még egy jó ideig sok embernek fent fog maradni,ha minden szép és jó volna akkor abban találnánk mi emberek hibát,sokkal jobb lenne ha minden jó lenne de arra kevés esélyt látok jelen helyzetben.
2020. máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Ez úgy kéne hogy működjön hogy reggel fölkelsz,bekapcsolod a gépet,fölmész az álláshirdetésekre,utána a társkereső oldalra és délelőtt állásinterjúra mész, délután meg randizol.Egy héten belül pedig van állások és van csajod vagy pasid is.
2020. máj. 5. 03:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!