Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek hozzám hasonlóan ennyire nyomorult módon kezdődik a 2020-as év?

Figyelt kérdés

Mégpedig azzal, hogy folytatnom kell a tegnap megkezdett tanulásomat (nem is ittam pl.), mert 1 hét múlva államvizsgázom és így se tudok semmit se. Gyűlölöm az életet és legszívesebben véget vetnék mindennek. Nem is ünnepeltem, tök egyedül görnyedtem az íróasztal felett és arra gondoltam, hogy én nem erre vágyom. Jobb lett volna inkább valami minimálbéres munkásként, de legalább kiereszteni a gőzt.

És akkor még petárdára/tűzijátékra is lett volna pénzem.


2020. jan. 1. 13:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád.
2020. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Én örülnék, ha államvizsgára kéne tanulnom. Ez legyen a legnagyobb bajod.
2020. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#1: Januárban meg fogok bukni, 26 vagyok és soha nem dolgoztam még, ha nem lesz diplomám továbbra sem lesz semmilyen végzettségem. Beteges szüleimre már alig számíthatok. 100 ezer Ft megtakarításom van, fizikailag/mentálisan ki vagyok égve és nincs barátnőm. Ja és emellett van 1,5 millió Ft potenciális adósságom. Ezek után is irigyelsz?
2020. jan. 1. 13:36
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

De rohadtul sajnállak. Tudod 3 éve az első kemoterápiámmal végeztem dec 31-én, a szilveszterem okádással telt, és 40 fokos kemós lázzal, no meg a rettegéssel, hogy meghalok e, kiújul e a daganatom.


Cserélnél velem?

2020. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#4: Cserélnék mert vszeg neked akkor és most is volt támaszod - barátok, családtagok, ismerősök - le is küzdötted a betegséget és új lappal indulhatsz. Nekem senkim sincs és ha nem lesz diplomám akkor nem tudom mihez fogok kezdeni 26 évesen az életben nulla munkatapasztalattal úgy, hogy egy ismerősöm sincs, aki akár csak ötletet adhatna.
2020. jan. 1. 13:40
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
en 27 evesen kezdtem el dolgozni, nagy ugy
2020. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Nornálisan kell beosztani a tanulnivalót (nem vagyok kíváncsi a kifogásokra, hogy ez épp miért nem jött össze, meg lehetett volna oldani, ha akarod), és akkor simán belefér fél-egy nap kimaradás, ha nem is iszol, akkor pl hazaértél volna valahonnan mondjuk éjjel egykor, és 8-9 körül már tanulhatsz is kipihenten.

Barátnőm nővére is tanult, csak beosztotta szépen úgy, hogy 9-kor letehesse a lantot.

2020. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt olyan tanárom aki január elsején vizsgáztatott. Kemény az élet ez van :D
2020. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#6: És milyen diplomával? CV-d hogy nézett ki? Előtte semmit nem dolgoztál? Velem az a helyzet, hogy 19 éves koromtól egyik évemet se tudom beírni az önéletrajzomba. Ha pedig nem lesz diplomám (elég valószínű), akkor kuka az egész huszonéves ifjúságom.
2020. jan. 1. 13:42
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen fogtad fel amit az utolsó írt. Ne nyafogj már, tegyél érte, hogy jobb legyen, hülyeségeket meg ne írj, mert ha egyszer véletlen rákos leszel és visszagondolsz erre, jó nagy baromnak fogod magad érezni.
2020. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!