Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Online hogyan lehet ismerkedni?

Online hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, hogy online szeretnék ismerkedni, viszont eddig sosem sikerült hosszabbtávú beszélgetést, ismeretséget kialakítanom. Legtöbbször már 1 nap után eltűnt a beszélgetőpartner, néha-néha pár napig tartott a dolog de aztán szintén ellaposodott a beszélgetés és nulla érdeklődést mutattak felém. Ennyire unalmas lennék? 🙃 Vagy a másik véglett amikor az illető csak is arról a bizonyos róla tudott beszélni, arra pedig én nem voltam kíváncsi, hiszen caak barátkozni szerettem volna és ezt világosan, a beszélgetés elején közöltem vele, de a végén mégis ott kötöttünk ki.


Szerintetek velem van a gond? Min kéne változtatnom, hogy nagyobb sikerrel járjak?


L



2020. máj. 5. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
*bizonyosról
2020. máj. 5. 16:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond, én is ezt tapasztalom. Mintha az lenne, hogy az emberek lelkesek az elején, aztán amikor meg kéne nyílni, kicsit közelebbről megismerni a másikat, akkor az egész lelkesedés elmúlik és inkább távoznak. Illetve ha valami olyan tulajdonság derül ki a másikról ami nekik nem tetszik, pedig mind mások vagyunk, nem vagyunk egyformák, aki meg értelmes, az nem fogja ráerőltetni a másikra amit az nem szeretne. De sajnos így nehéz barátkozni és nem csak online. Nekem személyesen se sikerül. Bár tök jókat sikerül beszélgetnem olyanokkal akikről nem is gondoltam, hogy szóbaállnak velem, de nagyjából itt le is ragad a dolog.
2020. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, ilyen társkeresőn feltételezem.

Ezen sajnos nem fogsz sikerrel járni, mert azért tűnnek el, mert ugye te nem akarsz semmit csak barátkozni, a többi meg csak paraszt.


Lány a lánnyal meg azért necces,mert azok is ugye szexet keresnek. Én is mindig belefutottam ilyenbe.


Fb csoportokat a korombeliekhez nem igazán találtam.

Szóval én feladtam :) Nem veled van a baj, ha gondolod írj :)


26/L

2020. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nagyon szeretek másról is beszélgetni, nem csak a szexről. Aztán mivel nem flörtölök komolyabban el is könyvelnek nyominak.
2020. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért nem kell felháborodni sem, ha valaki szexet akar. Ti is lesztek majd így, és nem csak azzal akinek bejöttök. Nagyon könnyű tolerálni, ha kicsit sem akartok megfelelni annak aki képtelen megérteni hogy "nem".
2020. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!