Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiatal lányok, Nektek is...

Fiatal lányok, Nektek is ilyen nehéz a párkeresés? 18L

Figyelt kérdés
Már pár éve próbálkozom. Nem hogy sehol semmi, de elhitették velem nem egyszer, hogy szeretnek. Volt, akivel hónapokig randiztam, erre hülyére vett, mással találkozgatott, de volt, aki megvárta míg járok Vele, aztán megcsalt. Valamelyikkel eljátszottam azt, hogy bevettem 85 db erős gyógyszert alkohollal, aztán áthívtam magamhoz, csakhogy lássa mit tett!!! Nyilván majdnem meghaltam Miatta, de nem bántam volna azt sem, mert legalább nem kéne szenvednem senki miatt. Folyton át vagyok verve, és mondanám, hogy unom, de ez az a fájdalom, amit megunni nem lehet, csak belefáradni... Mit tegyek? Hülyére vesznek!
2020. máj. 7. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Lefogadom, hogy egy unatkozó troll vagy, aki nem kell a nőknek.
2020. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
A kérdezö nem is lány
2020. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Ne legyél hülye és ne menj el mindenféle jött-ment figurával.
2020. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Egy elég bunkó kérdésem lesz: Megfelelő kaliberű fiúknál próbálkozol, a külsődhöz képest?
2020. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Volt egy srác a suliban, akivel nagyon jóban voltunk, de annyi idősen nem is nagyon törtem magam a párkereséssel, úgy voltam vele, baromira ráérek.
2020. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 nemaRendőrség ***** válasza:
57%

Bocsi, de selejtes vagy.

Ha valaki megpróbálja megölni magát ott gondok vannak

2020. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nyilván próbálkoztam olyan embereknél, (is) akiknek még saját házuk, sőt, még munkahelyük sem volt, és még csak jól sem néztek ki. Na, azoknak sem kellettem. A hitetlenkedőknek nem reagálok semmit, nem kell ide kommentelni, ennyi.
2020. máj. 7. 14:05
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
A külsöddel lehet nagy baj, valószinüleg csak páréjszakára elég
2020. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

>Akiknek még saját házuk sem volt

18 vagy... mit akarsz egy 30 éves palitól? Mert ő csak a lábad közét akarhatja tőle

2020. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ugyan, még a 20asoknak sem kellek, oly mindegy kitől mit akarok...
2020. máj. 7. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!