Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiatal lányok, Nektek is...

Fiatal lányok, Nektek is ilyen nehéz a párkeresés? 18L

Figyelt kérdés
Már pár éve próbálkozom. Nem hogy sehol semmi, de elhitették velem nem egyszer, hogy szeretnek. Volt, akivel hónapokig randiztam, erre hülyére vett, mással találkozgatott, de volt, aki megvárta míg járok Vele, aztán megcsalt. Valamelyikkel eljátszottam azt, hogy bevettem 85 db erős gyógyszert alkohollal, aztán áthívtam magamhoz, csakhogy lássa mit tett!!! Nyilván majdnem meghaltam Miatta, de nem bántam volna azt sem, mert legalább nem kéne szenvednem senki miatt. Folyton át vagyok verve, és mondanám, hogy unom, de ez az a fájdalom, amit megunni nem lehet, csak belefáradni... Mit tegyek? Hülyére vesznek!
2020. máj. 7. 10:58
1 2 3
 11/22 nemaRendőrség ***** válasza:
27%
Irány a kondi
2020. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Egy 18 éves nő lehet bányarém akkor is lazán talál magának társat. Egyébként meg a kérdésben a válasz, ki a franc akarna egy manipulatív borderline libával járni.
2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem az érettségin kéne agyalnod?
2020. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem érettségizek.
2020. máj. 9. 23:16
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem azért vernek át mert nem akarsz szexet csak kapcsolatot és nem találtad meg a hozzádvalót. Ha őszinték lehetnének veled és működne a dolog akkor nem kéne átverniük téged.

33F

2020. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon válogatós és abszolút nem hozzà illö szinten keresgél,aztán itt meg elöadja hogy jaj mindenki rossz.

Ismerem ezt a típust,csak bizonyos férfiakhoz vonzódik,akik persze mindig beszívatják mert olyan a természetük és nincsenek egy szinten,ez a lány meg mindig panaszkodni fog de ugyanakkor mindig csak az kell akivel átélheti újra és újra a tézisét "minden férfi szemét" aki meg nem szemét az nem is férfi.

Önsorsrontàs menthetetlen eset

2020. máj. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós, sőt...
2020. máj. 10. 12:33
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem te egy unatkozó férfi vagy.

Ha meg nő akkor sem az akinek itt kiadod magad.

De tételezzük fel hogy nem trollkodás,szerintem kiírtad kérdést nem lepne meg hogy kaptál vagy fél tucat üzenetet akik szeretnének megismerni, viszont biztos vagyok benne hogy egynek se adtál választ.

Az életben is ilyen lehetsz, mindenki elől elzárkozól és neked van egy bizonyos ideálod amelybe mindig az áldozat szerepet kaphatod amit keresel, te neked erre van szükséged erre vágysz, utána meg eljátszhatod hogy mennyire szegény is vagy.


Nagyon ajánlom a pszichológust, talán rendbe tudna tenni, szükséged van rá, mert te bevonzod keresed a rossz kapcsolatokat, de a fő ok hogy öngyilkossággot is megkíséreltél, nem normális.


De téged nem érdekel, panaszkodni fogsz életed végéig, és újra újra átéled amit akarsz.


Vagy csak egy unatkozó tini/incel szórakozik személyedben kitudja, egyik sem sok jóval kecsegtet

2020. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem reagáltam Neked, nem kell megsértődnöd és itt hisztizned/mocskolódnod velem szemben. Nem levelezgetni járok ide, mert volt itt is sok tapasztalatom, és egyik sem valami pozitív... Keress mást, aki belemegy ebbe a gyerekes vitába - én nem fogok.
2020. máj. 10. 16:30
 20/22 anonim ***** válasza:
56%

Pszichológus.

Különben évek múlva is ide fogsz járni kiírni hogy téged mindenki csak átver.

2020. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!