Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Falusi lányok? Ti hol laktok?...

Falusi lányok? Ti hol laktok? Hogyan élitek életeteket faluban?

Figyelt kérdés

Én Vas megyében lakom egy csendes faluban,korombeliek nincsenek,nyugdíjasok vannak.

Néha elmegyek sétálni,biciklizni,de nagyon egyedül érzem magam.

Ezt most a virustól eltekintve írtam.

38 éves egyedülálló férfiként ez több mint kihívás.


Ezért vagyok kiváncsi,hogy nektek milyen a falusi élet?


2020. máj. 1. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lányok véleménye érdekel, vagy nőké is? Lányként sokat dekkoltam otthon is és számítógépen játszottam. Haverokkal elmászkáltunk ide oda.
2020. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én 21 vagyok és rühellek falun élni. Nem elég a munka, de az emberek olyan borzasztó pletykások hogy az valami elképesztő. Utálom itt. Költözök el mihelyt tudok
2020. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden női korosztály érdekel...
2020. máj. 1. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

2. Miert gondolod azt, hogy a nagyvarosban a pletyka ehseg es vagy kihalt? Ott meg majd hallgatd higy a szomszed neni mit fozott es errol a Gizikenek a 2-esbol mi a velemenye.

En Pestrol koltoztem faluba, bar otthon is kerteshazban nottem fel, de parommal kis lakasban eltunk. Azt mondom soha :D

Agglomeracioban elunk, es megmondom oszinten engem nem izgat mit irogatnak a facebook falu csoportjaban. Itt pont hogy tobb terem van mastol, es ha pletykalgatnak is, szerinted erdekel? :D

De ha kislakasban elsz ha erdekel ha nem, a szomszed Marika neni reszletes heti beszamolojat lehet vegig kell hallgatnod mert a papirvekony fal ezt lehetove teszi. ;)

2020. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb lenne egy kisvárosban venni házat. Olyat hogy csak udvar legyen kert ne. Ez minden álmom. Van innen tőlem nem messze egy kisváros ami nagyon tetszik. Szinte minden van ami kell. Ha még valami mégse lenne lehet bemenni a nagy városba az sincs már onnan messze. Bárcsak ott tudnék házat venni. De sok pénz nagyon.
2020. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Vas megye, falu. Itt rengeteg a pletyás, nem csak a vénasszonyok de a férfiak is. Pofátlan is némelyik, azthiszi mert mindenkit ismer, hozzánk is bejöhet ha nincs zárva a kapu. Zárjuk egy két kellemetlen eset miatt. Amikor ideköltöztünk: ja biztos csokra vettük a házat meg lesz 8 gyerekünk. Abból majd egy-kettőnek a férjem haverja lesz az apja, akivel átjárnak segíteni egymásnak ház körüli dolgokat. Mert ha hozzánk jár akkor biiiiztos hogy megcsalom vele, vagy hármasban csináljuk.

Hihetetlen.

31 N

2020. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elöször házat szerettem volna venni,de az én pénzkeretembe a társasháti lakás tellett ami tényleg szép,van egy család persze 6 éves kisgyerekkel aki túl aktív és mindig őket lehet hallani persze van fülhallgatóm de erre semmi program sincs,a városban meg csak kisgyerekeknek van.

Hát eltudom képzelni,hogy kinézek egy községet vagy kisvárost.

Totál magányos vagyok.

2020. máj. 1. 17:51
 8/12 A kérdező kommentje:
8/7 Melyik kisvárosról van szó ha megkérdezhetem?
2020. máj. 1. 22:02
 9/12 anonim válasza:
100%
Én 1 tanyán lakom,nekem ott a legjobb,
2020. máj. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Ausztriában lakom kertvárosban.
2020. máj. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!