Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi magának való/csen...

Ha egy férfi magának való/csendes akkor el kell fogadnia hogy teljesen közömbös a lányok/nök számára?

Figyelt kérdés

Iskolában nem járt osztálykirándulásra, bulizni sem járt,ha el is ment egyszer akkor a sarokba állt egyedül kellemetlenül érezve magát, unatkozva többet nem is ment,mindenböl kiakart maradni semmi tánc utolsó évben,barátai nem voltak,szünetben magában tanult vagy ült.


Késöbb munkában sem tartja a kapcsolatot munkatársakkal,csak köszönés meg pár mondat erejéig,semmilyen szinten nem tagja a társaságnak,facen nem jelöli öket,ahogy telefonszámukat se tudja,nem vesz részt szülinapozásban stb.


Munkán kivül összes idejét számítógép elött tölti,csak akkor megy el valahova ha szüksége van valami papirt elintézni vagy be kell vásárolni stb. Nincsenek barátai,de különösebben nem is érzi szükségét hogy legyenek.


Ahányszor ismerkedni probált teljesen sikertelennek bizonyult ,mert élöben olyan emberekbe futott akik teljesen más életvitelt képviselnek és abszolút nem hozzáillöek.

Míg interneten mindig ghostolták,mondjuk 90 eset elsö pár üzenet után offolták, 9 nél 2-3 nap után, a maradék 1 esetben pedig hetekig elbeszélgettek de lányok találkozó emlitésére ghostolták mindenféle kifogással.


Példában rólam van szó,annyi még hogy 31 vagyok szüleimmel lakom még,mert sok értelmét nem látom hogy egyedül menjek albérletbe,esetleg ha nagyon nem találok senkit akkor pár év múlva veszek egy kis garzont.


Egyébként jól érzem magam egyedül is és különösebben nem hibáztatom lányokat,nöket csak a természetem valószinüleg nagyon közömbös számukra,nem ezt igénylik.


Mielött még valaki azt írná hogy mamahoteles,ellátom magam,kitünöen fözök,takaritok,intézek magamnak mindent.


Lehet az is hogy nem költök sokat ruhákra teljesen átlagos vagyok külsöre,illetve elég takarékos vagyok,kitünöen bánnok a pénzzel.

Illetve tényleg nagyon minimális a szociális igényem van hogy napokig elvagyok beszélgetés nélkül.

Legtöbb ember nagyon szereti az üres fecsegést vagy bájcsevejt én speciel ettöl falra tudok mászni,értelmes beszédet szivesen hallgatok vagy szólok hozzá, de több órán keresztül szövegelés nagyon elfáraszt és abszolút kerülöm nem érdekel.


Szóval jól gondolom hogy mivel nem vagyok társasági ember teljesen közömbössé tesz engem nök számára?



2020. máj. 11. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg semmi gond. Ha csaj társasággént nem kell - csak testi funkciók kielégítésére jönne még neked is néha jól - akkor vegyél szexbabát, pár év múlva már mozogni is fognak szépen.
2020. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon felháborító a válaszod, mert ezek szerint el sem olvastad a kérdésemet normálisan, külön kifejtettem hogy NEM szexkapcsolatra vágyok, és hogy hozzám hasonló lány/nő akit magam mellett szeretnék tudni. Miből gondolod hogy nekem nincs szükségem 'csaj társaságára' csak a testére?


Sehol semmi ilyet nem írtam, legközelebb olvasd el a kérdést részletesen.


A másik válaszolónak:

Nem merek kezdeményezni élőben és szerintem sok értelme nem is lenne ha nem tudok véletlenszerüen valami érdemlegeset mondani, én nem örülnék neki ha csak valaki ismeretlen lerohanna vmi szöveggel vagy idegesítő kérdéssel, gondolom egy hozzám hasonló lány sem örülne ilyesminek.

Tovább viszem teljesen téves a feltételezés hogy a nagy mell vonzó számomra, eleve szerintem a mell nagysága nagyon lényegtelen kérdés, nem az fog dönteni, de amúgy is tévedtél mert nekem a kicsik/közepesek tetszenek, nagy kifejezetten taszít.


De érdekes gondolat hogy külön válás után tudom csak igazán eldönteni hogy mit is akarok és anélkül nem lehet semmi. Bár ezt cáfolnám mert sok férfit tudok felszines alapon szüleivel élnek mégis van barátnőjük szóval ez nem lehet akadály...sőt van aki csakúgy váltogatja...Szóval szerintem nem azon múlik a dolog.

2020. máj. 12. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!