Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért nincsenek barátaim,...

Azért nincsenek barátaim, mert csendes, visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Én is az vagyok, mindig voltak és vannak barátaim, általában hasonlóan visszahúzódó emberek.

Sokan ott hibáznak, hogy a meglévő kapcsolataikat nem ápolják, elhanyagolják, akarva-akaratlanul leépítik, bizonyos életszakaszaikban jegelik.

2019. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hozzá köze a visszahúzódottságodnak, ha olyan emberek vesznek körül, akik nyitottak és nagyon szeretnek beszélni. Ők esetlegesen nem érthetik a viselkedésedet, ezért kerünek/nem közelednek hozzád. Mindenesetre szerintem a csendes természet inkább hátrány, mintsem előny, ezt a saját bőrömön tapasztalom.
2019. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a vissza jelzések alapján kedvelnek
2019. máj. 15. 09:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megfelelő emberekkel barátkozol. Nekem se voltak évekig (ami volt azt hagyjuk), de most már alakul egy. Én viszonylag csöndes vagyok, neki be nem áll a szája, de nem baj, mert ő szívesen beszél, én meg szívesen végighallgatom.
2019. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mansour ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem; azért nincsenek barátaid, mert valami gond lehet magával a természeteddel - vagyis olyan tulajdonságaid vannak, amik mások számára nem vonzóvá, hanem taszítóvá tesznek. Az, hogy valaki csendes, visszahúzódó még nem egyenlő azzal, hogy nem lehetnek barátai. javaslom, azon gondolkozz el, mi lehet a gond a társas kapcsolataidban és dolgozz azon. :)
2019. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Többféle oka is lehet annak, h miért nincsenek barátaid. Amit már leírtak és azonkívül lehet, hogy nem tudsz eléggé megnyílni, nem tudsz érdeklődő lenni.

Azért én a helyedben próbálkoznék, mert jó dolog a barátság.

2019. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Túl általános kérdés, nem nagyon lehet ennyiből segíteni. Lehetnek rossz tulajdonságaid, de a csendesség nem az, viszont nagyon megnehezíti az ismerkedést, barátkozást. Emiatt könnyen lehet hogy nem tudnak kialakulni kapcsolataid, mert kimenekülsz belőlük, tartasz valamitől és nem mersz kicsit sem nyitni.


Én javasolnék egy jó szakembert, akivel együtt végigtudtok menni mi miatt nem tudsz barátkozni, szorosabb kapcsolatokat kialakítani. Segítene felépíteni a személyiséged/önbizalmad, megismerni magad, felismerni miken tudsz változtatni, miken kell egyáltalán, mindezt a saját tempódban. Ad egy külső nézőpontot, amihez viszonyítani tudod a saját meglátásaid. Ha nem is érdekel az ilyesmi, adj egy esélyt egy beszélgetésre és meglátod majd hogy mennyire tetszik, akarod-e folytatni. Eleve kibeszélni magadból a gondolatokat sokat segíthet.

2019. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező leírta priviben nekem, hogy a gondja, hogy a kezdetekben feszeng, de, amikor feloldódik, akkor meg túl sok lesz, túl sokat fecseg és rászólnak, hogy idegeítőnek tartják.


Gondoltam leírom, hogy a további válaszadásban segítsen titeket.

2019. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz pocok
2019. máj. 15. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!