Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez depresszió?

Szerintetek ez depresszió?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyok , az nekem felér egy kínzással(ha nem közeli családtagok) . Egyenesen rettegek olyan emberekkel lenni akiket nem ismerek annyira, nem szeretek beszélni , ha rám figyelnek. Mindig arra gondolok hogy ha megszólalnék akkor vajon mit gondolnának. 21 eves vagyok(lány) párkapcsolatom még nem volt , barátaim nem sok . Nekem ez a karanten időszak volt életem egyik legjobb időszaka ,mert itthon tudtam lenni és nem kellett az utcára sem kimenni. Nem szeretem ahogy kinézek, egyenesen utálom(nem a testjúlyommal van probléma ,csak ugy , nem szeretem) . Volt már valaki igy es tudott ezen változtatni? Mit tegyek, mert ez már nem állapot? 21/L

2020. máj. 11. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy ez nem egy társkereső felhívás , nem azért tértem ki a párkapcsolatra , szóval a priviket hanyagoljuk :)
2020. máj. 11. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem amit írtál annyi különbséggel, hogy én szeretek is egyedül lenni. :D

Barátok nem is kellenek én azt mondom hisz egyedül jobban tudsz magadra figyelni és arra mit érsz el. Persze nem árt ha legalább egy van akivel néha beszélsz.

A személyiséged akkor fog változni ha munkahelyed lesz és egyre több emberrel kell találkoznod és lassan megszokod őket, ez velem is így volt.

Amin muszáj változtatnod az az, hogy a külsődet elfogad. Ha bármi nem tetszik rajta akkor tegyél érte, hogy jobb legyen. Amúgy szerintem az hiányzik neked, hogy egy fiú elkezdjen udvarolni és akkor biztos másképpen tekintenél magadra ;)

21/F Ha van egyéb kérdésed nyugodtan kérdez priviben hátha tudok segíteni is.

U.i.: nem vagyok perverz! xD

2020. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is átérzem, én viszont perverz vagyok.
2020. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapásból azt mondanám,hogy szociális fóbia,de nem vagyok szakember.(Kognitív viselkedésterápiával kezelhető,ha tényleg az.)
2020. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:)


Nálam is nagyvonalakban ez a helyzet...

Nekem is kínzás ha nagy társaságban kell lenni,azt várom,hogy minél előbb elszabaduljak,csak kisebb társaságokban érzem jól magam,1-2 emberrel...nagyon sokszor szorongok... úgy érzem ez a dolog nem hagy élni,nem tudom élvezni az életet...én is szintén kiváncsi lennék mit lehet ez ellen tenni...sajnos tanácsot adni nem tudok de ha esetleg segitene,hogy beszélsz róla,írj nyugodtan:)


19/L

2020. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!