Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az mennyire állja meg a...

Az mennyire állja meg a helyét hogy 35 évesen max azoknak nem volt nég nője akik szellemi fogyatékosak?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 11:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%

Vagy nem állja meg a helyét, vagy én is fogyatékos vagyok. Mondjuk utóbbi is simán lehet.


Persze, kinek mi az elég. Nekem egy sem kell, mert meleg vagyok, bár férfi sem volt "elég".

ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Meleg vagy?a sex nem létét oda kellett volna irjam,nem csak a barátnőnélküliséget
ápr. 29. 11:26
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
30 évig nem volt semmi, azóta is csak két szerencsétlen próbálkozás. Úgyhogy igencsak fogyatékos vagyok.
ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet általánosítani.
ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Minden embernek meg van a maga története és az okai hogyan jutott el ebbe a helyzetbe. Ilyen következtetést levonni ilyen egyszerűen butaság.
ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Ez így túl általános. Annyi bizonyos, hogy a kis szociális fóbiával küzdők ill. érzelmileg bezárkózottabbak nehezebben létesítenek kapcsolatot.
ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem semennyire. Pl én már 25 éves korom óta lemondtam erről az egészről, és párkapcsolat stb nélkül terveztem meg az életem. Nekem úgy volt hogy 4-6 év meditációval tejesen elengedtem az ilyesféle belső vágyaimat, azóta pedig nem zavar. Nem érzem magam egyáltalán szellemi fogyatékosnak.

(Akiben viszont hiány van ezzel kapcsolatban, annál viszont elhiszem hogy zavarokat okoz.)

ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7 rejszolni azért szoktál vagy asexuálissá nevelted át magad?
ápr. 29. 12:25
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Néha előfordul kérdező, de főleg amiatt hogy reggel ne nedves ágyban ébredjek :)
ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy szellemi. Lehet testi fogyatékosság is, pl. nem tud járni.
ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!