Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel terelitek el a figyelmet...

Mivel terelitek el a figyelmeteket a magányról?

Figyelt kérdés

Ugyebár a koronavírus miatt nem tudok dolgozni és ezelőtt a munka töltötte ki mindennapjaim nagy részét. Mostanában jöttem rá mennyire magányos vagyok.😢

Szóval jöhetnek az ötletek, mit csinálhatnék hogy ne gondoljak erre?


2020. máj. 14. 22:38
 1/4 anonim válasza:
78%
Szia! Mindenképp figyelmedbe ajánlanám valami hobbi űzését. Mi az ami boldoggá tesz? Szeretsz alkotni? Érdekel a sport? Netán főzés? Filmnézés? Válassz valamit ami boldoggá tesz!Adoptálj kisállatot ha teheted! Hidd el nagy öröm, és hatalmas buli! Na ők aztán tényleg elvonják a figyelmed az egyedüllétről. Nekik szerető otthonra van szükségük, pont kiegészítitek egymást! Olvass egy jó könyvet, még tanulhatsz is belőle! Nyiss az ismerőseid felé! Beszélgess családdal, olyanokkal akikkel régen egy helyre jártatok, vagy a munkahelyeden valakivel. Barkácsolj, foglald el magad!:)
2020. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Kondizz.
2020. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mindjárt azzal,hogy megszámolom,hány szem bors van 1 csomagban.
2020. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Netán azt is lehetne hogy most megálljunk egy pillanatra és mivel kötelezően kikerültünk a " mókuskerékből" van időnk elgondolkodni az élet értelmén!...ma minden bizonytalan...ez pedig nem jó érzéseket szül bennünk!van valami célja az életünknek? Felmerült már benned? Vagy mi tesz igazán boldoggá? Nagyon szívesen írok ha valakit érdekel hogy én hol találtam kielégítő válaszokat erre.🤗❤
2020. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!