Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy szép nő is lehet magányos?...

Egy szép nő is lehet magányos?Ő is érezheti úgy hogy nem kell senkinek és nem felel meg senkinek?

Figyelt kérdés
A szép nőkről általában azt gondolják könnyű életük van.A jó külsejüknek köszönhetően jól fizető állásuk van, nincsenek anyagi gondjaik,válogathatnak a férfiak között,ha akarnak egy vállalkozóval jöhetnek össze,ha akarnak egy milliomossal,vagy egy egyszerű emberrel akár.De tényleg könnyű élete lenne egy szép nőnek?Tényleg mindent megkaphat amit akar?A szép nőké lenne a világ?

2020. máj. 18. 19:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy érezhetik ezt.
2020. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Ők is lehetnek magányosak és sikertelenek.


Sok is van belőlük.

2020. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 én nehezen tudom elhinni egy szép nőről hogy boldogtalan.
2020. máj. 18. 19:18
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvan konnyebb, ha valamilyen elonyod van, pl. szepseg. De meg csillio mas dologtol is fugg, hogy sikeres leszel-e.
2020. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

Átlag nőként sokszor sajnálom a jobban kinéző nőket, mert nem elég, hogy mindent, amiért keményen megdolgoztak a szépségük számlájára írnak, és felszínes fütyik tucatjai akarják kihasználni őket, de még az életük nehézségeit is semmibe veszik sokan.


Ha komolyan úgy gondolod hogy valakinek nem lehetnek problémái csak azért mert kelletlen figyelmet kap férfiaktól, akkor nagyon, nagyon buta vagy.

2020. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy a kérdező egy nőt szépnek tart, még nem biztos, hogy az illető nő is ezt gondolja saját magáról. Ugyanis a lényeg az, hogy bárki (férfi vagy nő) amilyennek gondolja magát, úgy is viselkedik és alapvetően ez határozza meg, hogy valójában boldog-e az életben. Ha valaki szépnek tartja magát (erősen szubjektív), akkor sokszor azért marad boldogtalan, mert egyben többre is tartja magát, értéknek tekinti azt, amit ő a tükörben lát és értéken alul nem adja magát, magyarán túlértékeli saját magát és csodálkozik, hogy nem kel el a piacon.
2020. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#5 az ember azt gondolná,hogy a szép nőknek könnyebben megy minden mint a kevésbé szép hölgyeknek,vagy férfiaknak.Pont az előbb néztem egy lány ismerősömnek a Facebook profilját,csak a szép arcáról rakott ki képet,és egy tucat hozzászólás fiúkról,férfiaktól hogy milyen szép vagy, gyönyörű vagy,egy csomó lájk,szívek,és így tovább.Én ha kiraknék egy képet magamról, legfeljebb anyám lájkolná.
2020. máj. 18. 19:25
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A liketól lesz jobb az életed?
2020. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#6 tehát ez olyan mint amikor a piacon valaki dupla áron adja a narancsot,mert azt gondolná az övé szebb mint a többieké,és megveszik tőle dupla áron is?
2020. máj. 18. 19:28
 10/30 A kérdező kommentje:
#8 nem lesz jobb az életem,de azért csak jó érzés amikor sokan lájkolják a képedet és írják hogy jól nézel ki,csinos vagy,szép vagy.
2020. máj. 18. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!