Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány érzését ki tudja...

A magány érzését ki tudja írtani magából az ember?

Figyelt kérdés

Alapjáraton elvagyok jól egyedül. Napközben nem érzek magányt mert stresszes a munka délután meg már el vagyok fáradva, úgyhogy ilyenkor nem jut eszembe magányosnak lenni.

Viszont estére mindig rámtör a magány, jó lenne valami tanács, hogy lehet ezt az érzést kiírtani magamból.



2020. jún. 3. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is hasonlóan érzem magam esténként. Szerintem nem lehet csak úgy ezt kiirtani sajnos. De el tudod terelni a figyelmedet, én azt szoktam.


24/F

2020. jún. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer egy depressziós barátom azt mondta nekem, hogy "ha egyszer beengeded a magányt, soha többé nem távozik majd".

Ugyanezt érzem, amikor lefoglalom magam, akkor teljesen jól elvagyok.

Viszont esténként egyedül maradok a gondolataimmal.

2020. jún. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Travis83 ***** válasza:
68%
Ne hagyd sokáig egyedül a gondolataidat, mert elkalandoznak és megszületik a magány. Foglald le magad valamivel. Én is gyakran úgy vagyok, mint te. Én a videojátékok világába menekültem és piszkosul élvezem. Nincs olyan, hogy nincs semmi, csak meg kell tálalnod a saját "valamidet".
2020. jún. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Olvasás, netezés, tanulás, filmnézés.
2020. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem kiírtani kell, hanem simán csak nem kell rá gondolni. Jó könyveket kell olvasni, nyelveket tanulni, filmet nézni, barkácsolni, stb. Aztán meg aludni. :)
2020. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Napközben el is foglalom magam. A munka és minden más kivesz annyit belőlem hogy ne érezzek ilyet de alvás előtt amikor már nyugi van mindig előtör ez az érzés.


#3 szeretem a videojátékokat de az nagyon addiktív tud lenni és nagyon könnyen függővé válhat az ember. Azért ezzel vigyázni kell.

2020. jún. 3. 08:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hacsak szét nem cseszed az amigdaládat. Én megölelek egy párnát és elképzelem, hogy szeretnek ha nagyon rámtör.
2020. jún. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!