Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy öljem ki magamból a...

Hogy öljem ki magamból a szeretethiány és a magány érzését?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy az ismerkedés, mert szótlan kuka vagyok, és gátlásos. Nem merek oda menni senkihez, mert alig tudnék vele beszélni. Ezért valószínűleg egyedül maradok az egész életemben. Nagyon magányos vagyok, és szeretet hiányom van, kétségbeesett is vagyok, hogy egyedül maradok. Ezt már alig bírom elviselni, megakarok szabadulni az érzéseimtől. Lehetséges ez, hogy ne legyenek érzéseim?

F


2015. márc. 3. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Társkeresőzz. :D
2015. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.

Magaddal kellene elszámolnod, rájönni arra, hogy miért van ez és ennek megfelelően cselekedni. Nem vagy rosszabb, kevesebb másoknál, ezt fontos belátni, szerintem ez egy jó kiinduló pont lenne, ha ezt belátnád.

2015. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem fogod tudni kiölni az érzelmeket de sokat kopsz lelkileg ha magányos vagy mindig ez okozhat kiégést ami kihathat a későbbi viselkedésre

Egyébként gyógyitható a dolog ha találsz magadnak valakit, vissza fognak az érzéseid térni

Keress magadnak valami nőt, ha másképp nem megy akkor az interneten, egy nő például sokat segit az emberen

2015. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindenáron társat keresni. Barátokat sokkal egyszerűbb találni és velük is megszűnhetnének ezek a problémák.
2015. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Irhatsz nekem, hasonlo problemam van. :/ :)
2015. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
piálj, hogy oldódjanak a gátlások
2015. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szokd meg, és akkor eltompulnak az érzések. Gondolj úgy a magányra, mint egy társra. Önmagad társaságát keresd, és akkor soha többé nem lesz szeretethiányod.

Hosszútávon bekattansz tőle.

2015. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

# 8/8: szerintem próbáljunk meg az illettőnek segiteni egy pozitiv irányba, hogy boldog legyen és ne abba az irányba, hogy szomorú legyen és egyedül maradjon


A magam részéről sem vagyok egy nagy társasági alkat de a magány és az egyedüllét rossz dolog felőrli az embert mégha valamelyest megszokja akkor is (bár a folyamatos magányt megszokni szerintem lehetetlen)

2015. márc. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Manócska1 ***** válasza:
próbálj meg ismerkedni,barátkozni. barátnő is jó lenne. ha van kedved csak barátilag beszélgetni egy 36 éves nővel,írj privit.
2015. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!