Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon rosszul...

Mit tegyek, ha nagyon rosszul érzem magam, amiért mindíg itthon vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, egész életemben a szabadidőm legtöbb részét itthon töltöttem. Általános iskolában mindíg piszkáltak is emiatt. Viszont mostmár kezd eléggé zavarni, hogy folyton itthon vagyok. 17 évesen úgy érzem, hogy nincs életem, miközben más velem egykorú jár folyton bulizni meg ilyenek. Vannak barátaim, elég sok, de ők se nagyon mászkálnak, ha meg igen, akkor sem szólnak. Néha sikerül elmenni valahova pár barátommal, de az is ilyen fél évente 1-2x van csak. Mit csináljak? Nagyon nyomaszt ez, főleg, hogy látom, ahogy az osztálytársaim rakják ki a képeket, hogy éppen hol vannak meg ilyenek.
2020. jún. 3. 04:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Kezdeményezz te

Hívd el őket te

2020. jún. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és bulizásra meg ilyenekre vágyom, viszont ők nem igazán olyanok.
2020. jún. 3. 05:00
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Menj egyedül bulizni

Szedj össze pár jófej arot

2020. jún. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
*arcot
2020. jún. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha a baráti társaságod nem olyan akkor máshol kell keresned
2020. jún. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom miértkellene a nyáj után haladnod, ha vannak barátaid. A közmondás szerint aki a nyáj után halad, szaros füvet legel. Ahogy az első írja, te légy a kezdeményező, ne várj mindig mástól megoldásokat.
2020. jún. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Elmész egyedül oda, ahova akarsz, és ott keresel barátokat.


Én ezt csináltam, és bejött.

2020. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem ciki egyedul menni bulizni, legalabb nem kell alkalmazkodni senkihez. Majd ott lesznek uj ismeroseid. Menj csak egyedul, fedezd fel a Vilagot.


Egyedul is tok jokat lehet "csavarogni" es valoszinu nem is leszel sokaig egyedul. Baratkozz uj arcokkal es legy nyitott.

2020. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen életet élek, lassan megszokom.

Egyszerűen senki sem akar tőlem semmit


F

2020. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem bandázol az osztálytársaiddal? Nyitottabbnak kell lenni, illetve olyan hobbit találni, ami kimozdít és összehoz más emberekkel. Gondolom a barátaid ilyen kis noobok, aki szeretik a gépet nyomkodni. Egyik haverom elkezdett túrázni a helyi természetjáró egyesülettel, egész jó a csapat, lettek új barátok is, akikkel külön is beülnek a városban valahova vagy elmennek bowlingozni ilyesmi.

Szóval nyitni kell az újra, vagy haverokat rángasd ki a csigaházból.

2020. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!