Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm állandóan...

Egyik barátnőm állandóan megjegyzést tesz az alakomra. Annyira rosszul tud ez esni nekem mint önbizalomhiányos lánynak hogy itthon csak sírni bírok. Mit tegyek? Ő teljesen ugy veszi hogy hülyül és azt hiszi én is annak fogom fel, de én nem.

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 74kg. Tudom hogy sok én is látom. Van pocakom, seggem, combom....

Csinosnak tartanak, de én mégis kövérnek látom magam..nagyon odafigyelek hogy mibol mennyit eszek, rendszeresen eljárok futni mégsem megy le egy dkg sem. Mindkét barátnőm kis 40en kilós vékony lánykák. (Mindenkit megszólnak akik náluk kövérebb egy picit is)

Mult nap is ilyet szolt hogy a ''nagy seggével...'' csak ennyit hallottam belőle. Annyira rosszul esett hogy egesz nap nem is birtam szólni senkihez nem volt kedvem semmihez...

Most is folynak a könnyeim itthon és nézem magam a tükörbe hogy mit tudnék esetleg csinálni hogy én is vékony lehessek és soha többet ne tudjanak ilyennel poénkodni mert engem ez tönkre tesz.

Mit gondoltok én reagálom ezt túl? 😔

18|L



2018. febr. 7. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanácsot fogadj el: más lányok véleményére sose adj, főleg, ha rosszindulatúak. Mit számít a véleményük? Ha vékony lennél, akkor meg azzal cseszegetnének, hogy csontkollekció vagy(kövér ismerőseimtől szoktam megkapni). A fiúknak akarsz tetszeni, nem nekik.


Amúgy meg érdemes lenne pajzsmirigy-alulműködésre kivizsgáltatnod magad, lehet amiatt nem tudsz fogyni.

2018. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A 40 kg-os anorexiás/bulémiás csajokat csak sajnálni tudnom, ne akarj úgy kinézni, ahogyan ők.


A fogyásban érdemes volna egy szakértőt megkérdezni, lehet, hogy valami egyszerű dolgon kell csak változtatni, vagy mondjuk naponta ötször kellene enni, és máris leolvadna rólad az a pár kiló, ami annyira zavar. De 40 kg nagyon kérlek, ne akarj lenni, az beteges.

2018. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Sportolj keményen .
2018. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
#2 40-en kilóst írt. Tehát 40 valahány kilósak, nem 40. Az mondjuk 165 cm alatti magasságnál teljesen normális, nem csontkollekciós. Amúgy meg a nagyon vékony lányokat sem kéne leszólni, mert sokan hormonprobléma vagy emésztőrendszeri betegség miatt nem tudnak hízni. Ugyanúgy, ahogy sok kövér sem mindig önbibájából kövér. Hidd el, hogy az sem a legjobb dolog, mikor eszel rendesen, de túl vékony vagy.
2018. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kell lányok véleményére adni de azért valljuk be egy lány sem tudja az ilyet figyelmen kívül hagyni hogy minden nap azt hallgatja hogy ekkora a segge, akkora a hasa. (Ha állok akkor nem latszik az a kis háj csak ugye ha leulok. Es kiröhög.) Aztan meg jön az üzenet hogy mi a bajom vele miert nem szolok egy szot sem. Mindent leszól rajtam. A szemoldokomre azt mondja hogy korcs. Én világ életemben olyan voltam hogy a negatív hozzászolasokat nem birtam elengedni a fulem mellett mindig a szivemre vettem.

#4 Soha az életbe nem szoltam le se a 40 kilos se a 140kilos embereket, meg nem id fogom:))

2018. febr. 7. 13:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha valóban a barátnőd, mondd el neki azt amit itt leírtál. Vagy legalábbis annyit, hogy ne "hülyüljön" a súlyoddal, mert neked baromira nem esik jól.
2018. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu. Nekem a nővérem kb. 40 kiló és aki minimum nem annyi mint ő az egy dagadt bálna. Megtanultam nem foglalkozni ezzel,bár egész életemben hozzá hasonlítottak, hogy ő milyen kis vékonyka,csinos én meg mekkora vagyok mellette holott kb 55 kiló voltam nem 150.
2018. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Hát lefogyni nem rakétatudomány: egyél jóval kevesebbet (és figyelj a rejtett kalóriákra, ne igyál mást, csak vizet).


+ Ne hallgass a gyökerekre akik szerint fogadd el magad így, ahogy vagy, illetve ha mégis, akkor majd köszönd meg nekik amikor 30-40 évesen szívrohamot kapsz, vagy 5-10 év múlva cukorbeteg leszel, stb.

2018. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg jó, ha van kuffer a csaj alatt, azzal lehet rendesen "dolgozni".
2018. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátnők!Magadért sportolj ne mások miatt!Valószinű sosem leszel 40kilós,nem is kell,más a genetikád, viszont formás,egészséges lehetsz.Azzal pedig jön az önbizalom, a jókedv!Ezt a két hulye csajt felejtsd el mert ,ha nekem valaki barátnőm ,barátom az lehet 120 vagy 45kg akkor sem cikizem!!!
2018. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!